UA
RU

Scoring King: ЛеБрон Джеймс побив рекорд Каріма Абдул-Джаббара і став найкращим бомбардиром NBA

Редагувати переклад

ЛеБрон Джеймс, зірка команди Los Angeles Lakers, встановив новий рекорд результативності в історії NBA. На рахунку баскетболіста 38 390 очок.

ЛеБрон Джеймс побив рекорд Каріма Абдул-Джаббара

«Король» Джеймс, як називають ЛеБрона шанувальники баскетболу, зробив, здавалося, неможливе — побив рекорд Каріма Абдул-Джаббара у 38 387 очок, що був встановлений у 1984-му та тримався 39 років. Це сталося під час матчу між Los Angeles Lakers та Oklahoma City Thunder, в якому, до речі, команда ЛеБрона програла з рахунком 133 - 130. 

Новина здивувала світ спорту. Легенда баскетболу Меджик Джонсон зізнався:

«Ніколи не думав, що хтось може побити рекорд Каріма».

ЛеБрон Джеймс побив рекорд Каріма Абдул-Джаббара

Відтепер ЛеБрон Джеймс офіційно носить титул найрезультативнішого гравця Національної баскетбольної асоціації. Рекордсмена зворушливо привітала мама: 

«Я так пишаюся тим, як далеко ти зайшов. У баскетболі та багатьох інших сферах. Я згадую початок: ти завжди знав, що знайдеш спосіб змінити ситуацію. І що ти віддячиш спільноті, яка так багато нам дала. Зараз, коли ти досяг цієї неймовірної віхи і став найкращим бомбардиром NBA всіх часів, я найбільше пишаюся очками, які ти набрав поза баскетбольним майданчиком. Від благодійного веломарафону до школи, тимчасового житла, довгострокового житла, центру здоров’я, професійного навчання, громадського центру, до руху, що змінює життя. Ти допомагаєш дітям і сім’ям в Акроні та громадам у всьому світі досягати своїх мрій. І найкраще — це те, що ти продовжуєш йти далі. Ще є багато очок, які треба набрати, і багато життів, які треба змінити на краще. Для тебе і для твоєї роботи немає меж. Ми всі пишаємося тим, що поруч з тобою у цій подорожі. Неймовірно, як далеко ти зайшов і як багато ти ще зможеш зробити. Любимо тебе».

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від LeBron James Family Foundation (@ljfamfoundation)

Навіть Google привітав ЛеБрона Джеймса. Коли вводиш у пошукове вікно його ім'я і отримуєш результати, на екрані з'являється святкова анімація — корони, баскетбольні кошики, м'ячі та святкові конфетті.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / NBA

Читайте також: ДВЕЙН ВЕЙД СТАВ НОВИМ ОБЛИЧЧЯМ VERSACE