UA
  RU

  Секс-гаджети та програми, створені жінками для жінок

  Редагувати переклад

  Новий бізнес секс-гаджетів та програм, створений жінками для жінок, приносить мільярди і відповідає духу часу: тепер він орієнтований не лише на потреби чоловіків. Що цікавого винайшли гравці цієї галузі?

  alba-smile-2


  Сайт OMGYes.com

  Від нього в захваті багато жінок, зокрема британська актриса Емма Вотсон, відома своїми феміністськими поглядами. Сайт в деталях демонструє 12 найпопулярніших способів мастурбації, якими з його творцями – друзями Лідією Даніеллер та Робом Перкінсом – у процесі його наповнення поділилися 2000 реальних жінок. Кожній техніці дотиків дано ім'я, розроблено методику (на які точки натискати, напрямок руху руки, ритм), яка подається у формі відеоуроку, де реальна жінка все це демонструє на собі. На сайті навіть є опція «спробувати самому» і отримати реакцію у відповідь цифрової вагіни на дотики через тачскрин. Думаємо, OMGYes вже зробив багатьох жінок трохи щасливішими.


  lioness-vibrator-resize

  Розумний вібратор Lioness

  Створений продавщицею гаджетів Ліз Клінгер спільно з командою технарів з Google та Amazon, розумний вібратор Lioness запланований до випуску цього року. Він не тільки допоможе досягти оргазму, а й надасть рекомендації. Оснащений датчиками, що вимірюють вагінальні скорочення, температуру та рухи, вібратор синхронізується з додатком, що надає дані про ідеальну тривалість попередніх ласк та про те, наскільки на ваше лібідо впливає менструальний цикл. Вібратор показує рівень заряду батареї, тому він не відключиться в самий піковий момент. І він має кнопку блокування, щоб уникнути випадкового увімкнення.


  05-dame-product-496a

  Секс-гаджет Eva

  Дві дівчини Дженет Ліберман та Олександра Файн створили секс-гаджет на ім'я Eva – бездротовий кліторальний стимулятор із фіксаторами, які закріплюються на статевих губах, для того, щоб скоротити розрив у кількості оргазмів, які чоловіки та жінки отримують від сексу. Цей прилад не має нічого спільного з формою пеніса, оскільки останній, на думку Дженет та Олександри, не найоптимальніший варіант для отримання максимуму задоволення.  c4a224b2bfc9328cdcd0cfc9ebbc947a_large

  Вібратор-прикраса Crave


  Вібратор, який виглядає як шийна прикраса, вигадала промисловий дизайнер Тай Чанг. Вона вважає, що ховати секс-іграшки подалі від сторонніх очей – пережиток минулого, у якому надто багато умовностей. Втім, поки що про вібратори-прикраси знає не весь світ, але Чанг не втрачає надії змінити індустрію секс-гаджетів для жінок безповоротно.

  bluemotion21

  Вібратор OhMiBod з додатком


  Вібратори OhMiBod працюють у парі з однойменною програмою, так що ви можете отримати оргазм навіть поза домом, і ним буде керувати інша людина. Коли користувач підключає гаджет до Wi-Fi, він з'являється зробити свій профіль закритим або відкритим. Якщо він відкритий, будь-який незнайомець може надіслати запит контролювати ваш вібратор або навпаки. Також додаток дозволяє отримати масу цікавої (і корисної) інформації про ваші оргазми.

   

  Статті на тему