UA
RU

Творці "Сексу у великому місті" розповіли, чому Саманта не з'явиться у сіквелі 

Редагувати переклад
І причина такого рішення є дуже жорсткою. 
Творці "Сексу у великому місті" розповіли, чому Саманта не з'явиться у сіквелі - Фото 1

Головний виконавчий директор HBO Макс вперше розповів, як нове відродження «Сексу у великому місті» планує пояснити кричущу відсутність безапеляційно сексуальної Саманти Джонс: «Дружба згасає». Це одкровення було втрачено власним містером Бігом потокової платформи в середу вранці. 

"Як і в реальному світі, люди входять у ваше життя, і люди йдуть з нього", - розповів TV Лінія Кейсі Блойс - директор з контенту HBO Макс. «Дружба згасає і починається нова історія. Тому я думаю, що все це дуже показово для реальних стадій, справжнього життя». 

Блойс сказав, що нове втілення "Секс у великому місті" під назвою "І ось так просто" йтиметься про дорослішання. Незважаючи на те, що в Мережі тривалий час обговорювали погані стосунки між 55-річною Сарою Джесікою Паркер та 64-річною Кім Кеттролл, їхній конфлікт, запевняють продюсери, не має жодного стосунку до жорстокого рішення позбавитися Саманти. 

"Ми не намагаємося сказати, що ці персонажі знову переживають своє 30-річчя", - розповів Блойс виданню. «Це значною мірою історія про жінок віком 50 років, і вони мають справу з речами, з якими стикаються люди віком 50 років. Ми намагаємося розповісти правду про те, як бути 30-річною жінкою в Нью-Йорку. Так що все має здаватися максимально органічним, і друзів, які у вас є, коли вам 50, може не бути, коли вам буде XNUMX». 

Тобто, сенс у тому, що інші героїні просто переросли Саманту? Не впевнені, що фанатів серіалу влаштує таке жалюгідне пояснення. 

У той час як інші головні персонажі роками забруднювали в трясовині нерозділеного кохання, безпліддя і боротьбі за кар'єру, саме Саманта була тією, хто додавала ... сексу в "Секс у великому місті". Ось як одного разу висловився критик повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX пошта Джонні Олексинський: «її стандартна сюжетна лінія зосереджена навколо роздумів природи, а чи варто мені переспати з цим пожежником Статен-Айленда?». 

Читай також: Куди піти на вихідні у Києві: 6-7 лютого

Творці "Сексу у великому місті" розповіли, чому Саманта не з'явиться у сіквелі - Фото 2

Паркер вперше роздратувала фанатів перспективою продовження шоу у січні через Instagram, виставивши пост із коментарем. «Я не можу не поставити питання… де вони зараз?» Відеозапис є монтажом життя в Нью-Йорку, а завершується словами: «Історія триває…», ніби вони друкувалися на знаменитому екрані комп'ютера Керрі. 

Незабаром було оголошено, що шоуі Просто Люблю Що» розповість наступний розділ в історії про спосіб життя колумністки Керрі Бредшоу (Паркер), галеристки Шарлотти Йорк (Крістін Девіс) та адвоката Міранди Хоббс (Сінтія Ніксон) у 10 півгодинних серіях, виробництво яких розпочнеться наприкінці весни. 

Але коли фанати дізналися, що в серіалі не буде сексуального видавця Саманти, їхня реакція була швидкою та запеклою: «”Секс у великому місті” без Кім. Кетролл - Це як дивитися порно без сексу. Саманта — рушійна сила #Sexandthecity», — написав один із користувачів у Twitter, і виявився абсолютно правим. 

Нагадуємо, що ворожнеча між колегами по серіалу вирувала протягом багатьох років після закінчення оригінальної історії у 2004 році, після шести років ефіру. Легендарний квартет знявся ще у двох фільмах-сіквелах, прем'єра яких відбулася у кінотеатрах у 2008 та 2010 роках. Відтоді Кетролл фігурувала в заголовках газет, виступаючи проти трьох своїх колишніх колег на екрані. Інсайдери стверджували, що напруженість виникла ще на початку зйомок серіалу. Тоді Кетролл називали «злодійкою сцен у кращому сенсі цього слова», незважаючи на те, що Паркер грала головну героїню серіалу. 

Справді, якщо у кадрі з'являється Кім, то більше не хочеться дивитись на жодну з її подруг. Вона яскрава, жива і сексуальна рушійна сила серіалу. 

 

Статті на тему