Edit page title Senbernar: новий альбом Latexfauna здатний дивувати
Edit meta description Senbernar: новий альбом Latexfauna здатний дивувати - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Senbernar: новий альбом Latexfauna здатний дивувати

Редагувати переклад
Відомий український інді-гурт Latexfaunaпрезентує довгоочікуваний інший лонгплей до пам'яті Богдана Уцехи. 

Senbernar: новий альбом Latexfauna здатний дивувати-Фото 1

На тому етапі розвитку, де зараз перебуває гурт Latexfauna, прийнято багато говорити про «кризу іншого альбому». Свіженькі зірки, що цілили навмання та потрапили саме в ціль у цей момент швидко втрачають легкість та шарм. Тепер вони мають болісно шукати спосіб, як водночас виправдати сподівання, здивувати чимось новим та взяти нову планку якості. Все, всюди та одразу. Зазвичай вдається лише щось одне.

Втім, Latexfauna справилися. Залишаючись напівоберти до аудиторії (від чого ті в захопленні), вони не зірвались в епік, драму, воєнні пісні чи попсові хуки. Це той самий ставний, млосний іронічний інди з присмаком яхт-року та чіллвейву. Але перше враження буде оманливим. За тим криється куди більше життєвого досвіду, цікавих ідей, неочікуваних образів, алюзій та навіть пророцтв.

Це починається з першої ж пісні "Senbernar". Під бадьорі тропічні мелодії Діма Зєзюлін співає гарну та сумну історію людини, якої раптом не стало.

Senbernar: новий альбом Latexfauna здатний дивувати-Фото 2

«Ми посвячуємо цей альбом нашому будь-якому Богдану Уцесі, великому і доброму Сенбернару, що вивив нас із холодного і темного андерграунду до світлих і теплих людей. Ми дуже за тобою сумуємо», - Діма Зєзюлін.

Богдан був першим менеджером Latexfauna. В індустрії його знали ще як концертного директора Океану Ельзи раннього періоду. 

Чим далі – тим цікавіше. Все, одразу і всюди. Музиканти, не змінюючи загальний вайб (альбом слухається на диво цілісно!), жонглюють дуже різними жанрами. Тут є багато електроніки, фольк-елементи, диско, фанк та навіть арт-рок (неочікуваний трек «Вулкан»). Водночас, фронтмен гурту Діма Зєзюлін поринає, як він саме каже, у «внутрішній туризм». Як не знати, що це продукт його бурхливої ​​фантазії, можна подумати, що ці пісні написала лізергінова кислота. Іван Богун викрадає спокусливу татарочку з-під носа у небезпечного хана. Ковбої цілять у прибульців. А сеттінг змінюється зі Скандинавської міфології до Прадавньої Греції, з космічних просторів до Дикого Заходу.

І вже потім, з посмаком від альбому приходити до розуміння того, що ж за маячня зображена на обкладинці альбому? У цьому ребусі поєднані чоловіче лібідо, грецькі міфи та ностальгія за дев'яностями-нульовими. Що й слід було довести: все, всюди та одразу.

Альбом «Senbernar» вийшов на лейблі Moon Records 30 вересня та вже доступний для прослуховування та придбання на всіх цифрових майданчиках.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: ДМИТРО ЗЕЗЮЛІН, ЛІДЕР ГУРТУ «LATEXFAUNA»

Статті на тему