UA
RU

 Серед учасників іншого сезону гіпершоу «МАСКА» з'явиться герой із коміксів

Редагувати переклад
Вже в суботу, 23 жовтня, о 21:00 канал Україна покаже прем'єрний випуск іншого сезону грандіозного шоу «МАСКА». А тим часом художники з костюмів проекту продовжують знайомити глядачів із новими героями, які вже зовсім скоро підкорюватимуть українців та стануть головними темами для обговорень – хто ж знаходиться під загадковою маскою. Сьогодні глядачів знайомлять із ліричним самотньою Мухомором.

Серед учасників іншого сезону гіпершоу «МАСКА» з'явиться герой із коміксів-Фото 1

Художниця з костюмів шоу-детектива «МАСКА» Леся Патока зізнається, над костюмом загадкової одиниці Мухомора вони з майстрами працювали досить довго. А все заради того, щоб втілити нову над цікаву ідею – намальований герой із коміксів.

Наш Мухомор виглядає як намальований – створений так, що всі риси та контури виділені чорною жирною лінією, наче наведені маркером. Цього ефекту ми досягли завдяки обшивці величезним кількістю стрічок різної толщини. Якщо порахувати, то витратили на це понад 60 метрів матеріалу. А ще можу сказати, що це найбільш текстурний герой, тому що, створюючи маску, ми використали просто неймовірну кількість різноманітних матеріалів, близько 12 видів текстур: плюш, штучний мех, шовк, тафта тощо,

– коментар Леся Патока.

Проте прикрасивши костюм не лише вдалий мікс тканин. Для об'ємності та цікавості художниця з костюмів вирішила зробити Мухомору «ефект бородавок», а для цього вони з майстрами підібрали 10 видів перлів різних розмірів та прикрасили ними костюм. Та і на цьому дизайнерка не зупинилася і вирішила придати героїві одну унікальність:

«Це єдиний герой, який має групу підтримки на сцені – це його діти, які «ростуть» у нього на жабо», – розповіла художниця із костюмів шоу «МАСКА».

Крім того, художниця розповіла про вражаючі габарити нового героя. За словами Лесі Патоки, зріст Мухомора сягає 2,4 метри, а ще учасник має найдовші руки на проекті – пальці доходять до рівня колін.

Як повідомлялося раніше, канал «Україна» працює над іншим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer.

Дивіться продовження найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» вже 23 жовтня о 21:00 на каналі «Україна»!

Статті на тему