UA
RU

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад

21 серпня відбудеться прем'єра нового грандіозного талант-шоу «Співають всі!», і канал «Україна» продовжує розсекречувати імена учасників наймасштабнішого і найрізноплановішого в нашій країні зіркового журі. Сьогодні стало відомо, що музичними експертами проекту стануть Сергій Танчинець, Амадор Лопес, Світлана Білоножко, Філіп Коляденко, Олена Філонова, Маша Гойя, Ганна Свиридова, Сергій Мироненко, Міла Кузнєцова та Олексій Кузнєцов.

Фронтмен гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець упевнений, що завдяки безпрецедентній кількості суддів проект «Співають всі! стане найчеснішим вокальним шоу в Україні.

«Один член журі – це лише один відсоток успіху. Розкачати ж усіх дуже складно, та й домовитись із «сотнею» просто фізично неможливо. Учасникам залишається лише вражати своїми вокальними здібностями та харизмою. Саме за цими критеріями я буду натискати на червону кнопку», – розповідає Сергій Танчинець.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 1

Хореограф і співак Амадор Лопес сам брав участь у телепроектах, де його оцінювало професійне журі. Тому він чудово розуміє, що відчуватимуть учасники, виходячи на сцену. Амадор обіцяє бути максимально справедливим і давати талантам шанс, який може кардинально змінити їх життя.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 2

Досвіду народної артистки України Світлані Білоножко може позаздріти багато хто. Співачка визнає, що сучасна поп-музика значно відрізняється від тієї, яку раніше співали артисти її покоління, але це зовсім не означає, що вона їй не подобається.

«Хочеться, щоб звучала і народна пісня, і сучасна, щоб ми почули гарні голоси, які дає нам українська природа. Так, зараз зовсім інша музика, але ми намагаємось бути з молодими артистами на рівні, і нам це дуже подобається», – зазначає Світлана Білоножко.

Учасник гурту KADNAY Філіп Коляденко – саме яскравий представник молодого покоління українських артистів. Він говорить, що така велика кількість талантливих людей у ​​журі робить проект «Співають всі! не схожим на жодне інше вокальне шоу. А ті, що всі вони зібралися в одному місці, Філ в шутку називає зустріччю випускників українського шоу-бізнесу.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 3

Журналістка та блогер Олена Філонова знає, що таке бути в центрі уваги, адже за її життям в Інстаграм слідкує аж мільйон підписників. А сучасний артист повинен не тільки володіти гарним голосом, а бути цікавим своєї аудиторії.

«Я зовсім не суворий член журі – на мій погляд, строгість може бути тільки на професійному рівні, коли слушні поради дають експерти, які знаються на тембральності, нотах, октавах, – вважає Олена Філонова. – А нам важливо показувати не лише свій професіоналізм, а й виявляти людяність, простоту, бути підтримкою для учасників, які наважились вийти на сцену та заспівати перед таким кількістю суддів».

Читай також: Дженніфер Еністон прокоментувала появу свого двійника в Мережі. 

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 4

Своєї години Маша Гойя брала участь у багатьох вокальних конкурсах, а ось бути членом журі для неї у новинку. Співачка дуже рада, що один із найуспішніших телепроєктів у світі тепер з'явиться і в Україні, а серед учасників буде звертати увагу на самобутніх, яскравих та цікавих людей.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 5

Ганна Свиридова – продюсер та програмний директор на радіо. Вона як ніхто інший знає, які пісні і артисти зараз популярні та затребувані серед слухачів.

«Я сама маю музичну освіту і з задоволенням згадаю своє хорове детство, коли 100 осіб співають всі разом, – каже Ганна Свиридова і розкриває секрет, як досягти успіху молодим артистам. – Можна володіти діапазоном у 4 октави і не зачепити слуха своєю історією, а можна ледь брати ноти, але так зачепити за струни душі, що перед тобою відчиняться всі двері».

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 6

Артист, вокаліст і музикант Сергій Мироненко погоджується зі своєю коллегою. Він радить учасникам бути відкритими та чесними, співати душею, адже глядач одразу відчуває, коли ти щирий на сцені.

А ось співоча модель plus-size, володарка 15 розміру грудей Міла Кузнєцова особливо цінує харизматичних людей: «У когось харизма може бути вродженою здатністю притягувати увагу оточуючих, а у когось вона з'являється з досвідом, коли людина постійно в чомусь удосконалюється, стає більшою. впевненою в собі і навіть у хорошому сенсі нахабнішою. Я люблю яскравих, неординарних та веселих людей. Але не треба забувати, що це таки вокальне шоу».

Про вокал знає все оперний співак, український тенор, який виступає на великих сценах по всьому світу, Олексій Кузнєцов. Але й він зазначає, що лише голосових даних недостатньо, щоб завоювати любов глядачів.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко та Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової сотні шоу Співають всі!-Фото 7

«Голос, техніка, інтерпретація, всерединіхаризма, енергетика людини – все важливо, – говорити Олексій Кузнєцов. – Якщо учасник самобутній і нікого не копіює, якщо він відкритий, чесний і незвичайний – я стану і підтримаю його».

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу, поборотися за перемогу та грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного проекту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем'єру граніозного шоу «Співають усі!» у суботу, 21 серпня, на телеканалі "Україна".

 

Статті на тему