Edit page title Серіали, які надихнуть на святковий настрій та різдвяну магію
Edit meta description Серіали, які надихнуть на святковий настрій та різдвяну магію - Marie Claire Україна

Close edit interface

Серіали, які надихнуть на святковий настрій та різдвяну магію

Якщо вас ще не переповнює почуття свята, то варто переглянути хоча б один серіал з нашого списку.

Вже майже середина місяця, а це означає, що до Нового року залишається все менше часу. Святкова хвиля вже охопила міста й на вулицях можна побачити перші прикрашені ялинки, яскраві гірлянди та традиційну атрибутику новорічних свят. А як щодо вас? Ви вже наповнені різдвяним духом? Якщо ні, то ми підготували для вас добірку серіалів, які точно надихнуть вас на скоріше прикрашання ялинки та продумування подарунків для близьких та рідних.

Деш і Лілі

Історія про двох підлітків, котрих об’єднала одна непроста річ — червоний блокнот. В серіали представлені дві протилежності: Лілі, яка просто обожнює Різдво і Деш — справжній цинік, який намагається уникати всього, що стосується зимових свят. Але, як відомо, протилежності притягуються і підлітки знаходять червоний блокнот в книжковому магазині, завдяки якому хлопець і дівчина починають своє спілкування, діляться жартами та зізнаннями на його сторінках, при цьому, ні разу не зустрівшись в реальному житті. Цікаво, чим закінчиться ця історія? Дивіться в серіалі.

Ритм Різдва

І знову романтична історія про дві протилежності: відомого реп-виконавця та цілеспрямованої журналістки. Такі різні по життю люди не можуть бути разом, але події відбуваються напередодні Різдва, ще й в найромантичнішому місті на світі – Парижі. Думаєте, банальний сюжет? А ми скажемо: “Ні!”, адже в ньому багато цікавих життєвих ситуацій й просто гарних новорічних локацій.

Веселого щасливого чого завгодно

“Різдво – це ідеальний привід знайомства з хлопцем молодшої дочки”, – саме так подумав головний герой серіалу Дон Куінн.  Він – голова великої сім’ї і хоче, щоб різдвяні свята пройшли добре і без неприємностей, тим паче, що на цей раз буде нова людина. Як Дону вдасться  все організувати і залишити приємний присмак у кожного члена сім’ї, дивіться в серіалі “Веселого щасливого чого завгодно”.

Як зіпсувати всім свято: Різдво

Як спланувати свято та приємно його провести — знають всі, а те, як його зіпсувати – у цьому мастак Тумі. Вона притягує до себе веселі історії, які так чи інакше трапляються з нею та її родичами, та не завжди вони закінчуються так, як планувалось. Легка комедія родом з Південної Африки подарує нові емоції від типічної різдвяної історії.

Читайте також: Святковий плейлист: Добірка треків із новорічним настроєм

Час відкрити таємниці

Різдво та Новий Рік – це час, коли сім’я об’єднується та приємно проводить разом час. Але представниці цієї родини вирішили, що це саме той час, коли варто розкрити свої головні таємниці. Вони розуміють, що откровення дадуться їм нелегко, але це потрібно зробити, щоб стати ще ближчими один до одної.

 

Додому на Різдво

Йоханна — 30-річна дівчина, яка єдина залишилась без партнера серед своїх друзів. І їй жилось комфортно до того часу, поки суспільство не почало давити на неї і накладати неприємні маркери. Йоханна приймає рішення за 24 днів знайти собі чоловіка, якого можна було б привезти додому на Різдво і відрекомендувати його як свого бойфренда. Таке собі різдвяне полювання!

Різдвяні дні

Чотири сестри, у яких кардинально різні життєві сценарії, завжди зустрічаються на святкові дні, щоб разом провести час. Цей серіал вчить, як важливо шанувати сімейні традиції та дозволяти собі трошки магії на різдвяні свята.

Статті на тему