UA
RU

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі

Редагувати переклад
Ретро-серіали сучасності. 

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 1

Тренд на ностальгію про минуле давно торкнувся серіалів. Насамперед це помітно у стилі: одягу, інтер'єрів, зачісок і не тільки. Розповідаємо, де можна на повні груди вдихнути дух минулого і надихнутися побаченим, щоб застосовувати у житті в 2021 році. 

Читай також: Дуже дивні справи: Зірки, які вважають себе некрасивими

 

«Статеве виховання» 

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 2

«Статеве виховання» — серіал, який не лише торкається важливих тем, а й привабливий з естетичної точки зору. Кадри природи упереміш з ретро-інтер'єрами та стилем усіх героїв – одна з головних фішок серіалу. Не одразу стає зрозуміло, у який тимчасовий період відбувається дія, адже ретро-одяг у кадрі швидко змінює сучасну техніку. 

«Пригоди Сабрини, що леденять душу»

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 3

У новому серіалі про пригоди юної відьмочки Сабрини вирішили обійтися без кота, котрий говорив, замінивши його на звичайного, а замість гумору, як в оригінальному ситкомі, зробили ставку на драму і фентезі. Небагато, що залишилося від старої історії про Сабріна, — стиль. 

Клітчасті міні-спідниці головної героїні, мереживні комірці, обручі у волоссі, шкіряні ретро-куртки на чоловічих персонажах та багато іншого — яскрава складова серіалу.

Читайте також: Серіали, фільми та книги, які допоможуть прийняти себе та своє тіло

«Дуже дивні справи»

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 4

«Дуже дивні справи» надихнуті 80-ми не лише у плані стилю. Творці серіалу, брати Даффер, не приховували, що надихалися поп-культурою того періоду - роботами Лінча, Кінга, Спілберга і не лише.   

Головні герої серіалу — підлітки, але, незалежно від цього, у хлопців можна взяти кілька уроків стилю. Характерні для того часу елементи одягу в 2020 на піку популярності, тому при перегляді радимо уважно стежити не тільки за сюжетною лінією. 

«Чому жінки вбивають» 

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 5

Всі головні героїні серіалу з назвою, що говорить, зіткнулися з сімейними проблемами. У житті кожної з них є невірний партнер, і хоч усі дружини живуть у різні епохи, стиль кожної з них витриманий відповідно до духу часу. Другий сезон ще красивіший, якщо це, звичайно, в принципі можливо.

Читайте також: Обережно, кохання: фільми та серіали про токсичні стосунки

«Божевільні»

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 6

Серіал, який почав виходити 2007 року, вже встиг стати класикою. Не дивно, що історія про рекламну індустрію Нью-Йорка 60-х років щільно переплетена з культурним бекграундом. Стиль не грає у ньому головну роль, він, швидше, даність. Якщо підбірки трендів сезону пройшли повз вас, можна поєднати приємне з корисним — подивитися «Божевільних» і виписати в блокнот кілька головних тенденцій. 

«Політик» 

Історія суспільства: Серіали, зняті у ретро-стилі-Фото 7

Упевнені, що творіння Райан Мерфі, який цього року як ніколи плідний у творчому плані, увійде до всіх добірок «Найкращих серіалів 2020-го». І є за що! Політична сатира на сучасну американську реальність – не єдина перевага серіалу. Всі герої одягнені так, ніби тільки зійшли з подіуму, але це не дивно, майже всі вони – представники найвищого прошарку суспільства, що живуть у Санта-Барбарі. 

 

Статті на тему