UA
  RU

  Мережа магазинів ARGO зробила ребрендинг

  Редагувати переклад

  Мережа магазинів ARGO відсвяткувала свій День народження – 25 років на ринку fashion-рітейлу України. І з цієї нагоди зібрала головних модників країни на презентацію оновленого бренду – яскравого та сучасного.

  АРГО

  Представляючи 63 магазини та 17 світових брендів, ARGO пропонує своїм клієнтам найближчі відкриття магазинів Lee Cooper, Scotch&Soda, Liu Jo, Pinko, найкращі колекції одягу та нова бонусна карта для друзів мережі.

  Змінилася і філософія бренду - тепер ARGO не продає одяг, ARGO продає щастя! І пропонує помічати його в дрібницях навколо – у парі теплих шкарпеток, у принті на улюбленій футболці чи посмішці продавця в магазині.

  І ці малі щасливі моменти гості змогли побачити вже на вечірці! Адже ARGO приготував багато сюрпризів — шоу-показ колекції весна-літо'17 у постановці танцювального проекту Fame та Богдана Урхова, виступ Євгена Толкового, частування від ресторану Sanpaolо та шампанське Astoria Wines. І, звичайно, багато подарунків – сертифікатів на шопінг, наборів косметики від L'Occitane та Мережі салонів Юрій Царьов.

  Читайте також:

  ВЕСЕНИЙ POP UP STORE POUSTOVIT У ШОУРУМІ OH MY LOOK! 

  ВІДКРИТТЯ ЛІТНІЙ ТЕРРАСИ HILTON KYIV