Edit page title Шайа Лабаф готується до нової ролі – святого Падре Піо – ​​незважаючи на звинувачення в аб'юзі 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Шайа Лабаф готується до нової ролі – святого Падре Піо – ​​незважаючи на звинувачення в аб'юзі – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Шайа Лабаф готується до нової ролі - святого Падре Піо - незважаючи на звинувачення в аб'юзі 

Редагувати переклад
Опальний актор намагається повністю трансформувати свою кар'єру. 

Колишня зірка каналу “Disney” збирається здійснити гучне повернення до кіносвіту, і знову взяти під контроль свою кар'єру. Якщо ви були не в курсі, то харизматичного актора близько півроку тому колишні дівчата та колеги (зокрема виконавиці Сіа та FKA Twigs) звинувачували у насильницьких діях проти них, харассменті та в цілому нестабільній поведінці. Лабаф визнав свою провину, і, здається, щиро покаявся, сказавши про те, що йому потрібна психологічна допомога. 

Після кількох місяців мовчання чоловік знову повернувся в наше поле зору, щоб заявити про те, що він має намір грати реально існуючу "святу людину" в новому фільмі Абеля Феррара. 

70-річний режисер розповів виданню Різноманітністьщо 35-річний Лабаф цілком може зіграти головну роль у його наступному проекті, у центрі якого стоятиме постать італійського святого – Падре Піо. Легенда кіно та близький друг Феррара Вільям Дефо також наглядає собі роль у гучному та перспективному проекті.  

«Ми створюємо фільм про Падре Піо — ченця з Апульі. Дія відбувається в Італії одразу після подій Першої світової війни. Зараз він святий, і в нього були стигмати. Також він був у центрі дуже важкого у політичному сенсі періоду в історії. До того, як він став святим, він був ченцем, і саме його в молодості зіграє Шайа Лабаф”. 

Падре Піо народився з ім'ям Франческо Форджоне в південній частині Італії в 1887 році. Він прославився тим, що показував стигмати, а саме — рани, що кровоточать, подібні до тих, що були на тілі Ісуса Христа. Він помер у 1968 році у віці 81 року, був беатифікований Папою Іваном Павлом II у 1999 році, а потім канонізований у 2002 році. Феррара раніше зняв невеликий документальний фільм про релігійного діяча. 

Шайа Лабаф готується до нової ролі - святого Падре Піо - незважаючи на звинувачення в аб'юзі -Фото 1

Тим часом у зірки «Трансформерів» у 2020 році було кілька провин правового характеру зі знаком «мінус».  

Читай також:Lizzo та Cardi B представили новий кліп, знятий українською режисеркою Танею Муїньо

У жовтні Лабафу було пред'явлено звинувачення у двох злочинах — дрібному крадіжці та нанесенні побоїв — після того, як він спочатку вкрав капелюх у чоловіка у бійці, потім жорстокого відповів йому за допомогою прийомів рукопашного бою. 

Усього через пару місяців його колишня дівчина та поп-зірка FKA Twigs подала на Шайа до суду за його передбачувану образливу поведінку. Інша колишня дівчина була вказана в позові та також стверджувала, що Лабаф ображав її і був аб'юзером у їхніх стосунках. 

“Диво, що мені вдалося вийти з цих відносин живою. Я звикла до відчуття постійного інтенсивного страху, сорому. Я випарувалася з життів інших людей. Якщо ви не говорите з друзями або сім'єю про те, що переживаєте, тоді у вас немає нікого, хто міг би відрегулювати ваші відчуття або підтвердити, як ви почуваєтеся. Нема кому підказати вам, що ви перебуваєте в небезпечній ситуації”, — розповіла у лютому 2021 року виданню вона 33-річна британська виконавиця, відома під псевдонімом FKA Twigs. 

У травні Шайа судом було призначено примусове відвідування терапії, де він мав досліджувати свої проблеми, пов'язані з гнівом. Також актор обов'язково мав носити пристрій, який підтверджує, що чоловік веде тверезий спосіб життя, а також час від часу проходити тести на алкоголь. 

Режисер фільму "Король Нью-Йорка" Феррера збирається розпочати зйомки нового проекту в районі Італії - Пуглія наприкінці жовтня. У пресі він говорив про те, що ця картина набагато більше, що він раніше робив, і він присвятив багато часу розробці сценарію. Інформація про те, що актора на головну роль вже знайдено, свідчить про те, що все готове для старту нового шедевра. 

 

Статті на тему