UA
  RU

  Шеннон Доерті розповіла, як продовжується її боротьба з раком 4 стадії 

  “Насправді я ніколи не скаржусь”. 
  
  Шеннон Доерті розповіла, як триває її боротьба з раком 4 стадії.

  50-річна актриса розповіла про те, як змінилася її думка щодо раку 4 стадії у вівторок під час віртуальної панелі-прем'єри її майбутнього фільму «Список життя», в якому йдеться про жінку, яка діагностувала рак грудей.  


  «Я відчуваю, що на мені лежить відповідальність за те, що я роблю в рамках суспільного життя, яке я відокремлюю від свого акторського життя… Говорити про рак і, можливо, більше просвітлювати людей і пояснювати, що хворі на рак 4 стадії ще дуже навіть живі та активні», - розповіла актриса журналістам. 

  “Мій чоловік каже, що мені і не скажеш, що я живу з раком. Я ніколи не скаржусь. Я навіть не говорю про це. На даний момент рак – просто частина мого життя”, – додала Доерті, згадавши про свого чоловіка – фотографа Курта Ісваренка, з яким вона пов'язала своє життя у 2011 році. 


  Що ж до нового фільму Доерті, в якому знялися Келлі Ху та Сільвія Кван, то він розповідає непросту історію жінки Бренди Лі. Поставлений їй діагноз – рак грудей – змушує її взятися за пошуки доньки, яку вона віддала у програму опіки багато років тому. Коли вона знову знаходить Талію, вони вдвох складають список речей, які мають зробити разом. Під час цього Бренда також шукає нову значущу для себе зв'язок, про потребу якої вона навіть не здогадувалася. 

  Назвавши цей проект «першою акторською роботою, пов'язаною з раком, яку вона робила» з тих пір, як минулого року вона оголосила про свій власний діагноз, Доерті зазначила, що вона «досить обережно» ставилася до свого ремесла «у цьому світі», але після прочитання сценарію вона не могла не взяти участі у створенні фільму. 

  Шеннон Доерті розповіла, як триває її боротьба з раком 4 стадії.


  «Мені не потрібно було нікому давати поради тому, що поряд зі мною були режисер Роксі Ші та ці прекрасні дами, які проробили таку велику роботу з власним процесом підготовки», - розповіла Доерті про своїх колег.

  Читай також: Лана Дель Рей відмовилася від своїх акаунтів у соціальних мереж

  «Ми зібралися всі разом і, чесно кажучи… це було справді неймовірне задоволення бути частиною процесу, і я була вражена кожною секундою роботи з цими дивовижними дівчатами».  Що стосується того, чи є особисто у Шеннон список бажань, як у героїні Ху, зірка серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210" сказала: «Я думаю, що список бажань неможливий у моїй конкретній ситуації, тому що це виглядало так, начебто я хотіла впоратися з усім, перш ніж я піду. Мені дуже подобається, що списку бажань у мене немає, тому що я буду довготривалою людиною з раком», — продовжила актриса. «Якби мені довелося вибирати один пункт, то я воліла б просто залишитися живою. Це єдине, що в моєму списку зараз».

  Нагадуємо, що Доерті вперше діагностували рак грудей у ​​2015 році. Через два роки вона увійшла до стадії ремісії, але у 2020 році з'ясувалося, що її рак повернувся, і він уже був четвертою стадією. З тих пір Доерті голосно спростовує припущення щодо хворих на рак 4 стадії та тих, у кого невиліковні захворювання. 


  “Я хочу, щоб коли люди чули про рак 4 ступеня, вони не уявляли сивих хворих, які не можуть рухатися, живуть у хоспісі та не працюють. Тебе швидко списують з рахунків, навіть коли ти добре почуваєшся, коли ти щасливий і здоровий, ходиш гуляти і працюєш. Ніхто не вічний. Я можу прожити довше, ніж хтось із прекрасним здоров'ям. Цього не можна передбачити”, - розповіла акторка в інтерв'ю Entertainment Tonight своїй подрузі Сарі Мішель Геллар. 

   

  Статті на тему