UA
RU

Щиро, душевно, гатріотично: Р РРР-РіСѓСЂС‚ Р'Р•Z РћР'МЕЖЕНЬ РІС–РґРРРР № СРРРРСРРРРРРРРРРРРРССРСРРРРРСРІС–

Редагувати переклад
Найбільш гастролюючий рок-гурт української сцени відіграв концерт у КВЦ «Парковий», де зібралося близько 3 тисяч людей.

Щиро, душевно, патріотично: Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв великий сольний концерт у Києві-Фото 1

31 серпня хлопці разом із шанувальниками, батьківщиною та друзями провели останній день літа романтично та з драйвом просто неба у центрі столиці. Підтримати гурт прийшли Сергій Притула, Ігор Ласточкін, Ірма Вітовська, Gena Viter, Міла Кузнєцова, Світлана Вольнова, Іван Марунич, Юлія Карпова, Денис Жупник та багато інших. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграли останній концерт у Києві перед своїм великим стадіонним шоу на НСК «Олімпійський». Наступна зустріч - 24 серпня на найбільшому стадіоні нашої країни.

Щиро, душевно, патріотично: Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв великий сольний концерт у Києві-Фото 2
Щиро, душевно, патріотично: Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв великий сольний концерт у Києві-Фото 3

Цього вечора музыканты представили найпопулярніші пісні за 20 років існування гурту, а також вперше наживо заграли нову пісню з майбутнього альбому – ЛітоКамон.

Нові пісні по-тихеньку витісняють старіші. Але у нас є багато крутих треків, які нам хотілося грати давно. Underground – пісня, з якої почалася нова історія гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у 2007 році. Саме вона перевезла наш гурт зі славного та рідного для нас Мукачево до Києва. Вона почала столичну, київську історію гурту. Пісня доводить, що БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це рок-колектив. Ця пісня нагадує про те, що рок-н-ролл у наших серцях живий, живе і житиме. Її не асоціюють з нами, але вона наша. Єдина наша англомовна пісня,

– ділився зі сцени Сергій Танчинець.

Щиро, душевно, патріотично: Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відіграв великий сольний концерт у Києві-Фото 4

Читайте також: Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп

Упродовж концерту Сергій Танчинець не втомлювався шартувати з публікою, ділився своїми думками про важливість любові у людських серцях і неодноразово дякував українським захисникам за патріотичний подвиг. Коли ж без обмежень сходили зісцені, люди не втомлювалися кричати «на біс!». і чекали на повернення музикантів.

Статті на тему