UA
RU

Шукаємо Америку в Україні: стартував конкурс для фотографів та блогерів

Редагувати переклад
З 24 серпня до 24 вересня ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА проводитиме фотоконкурс «Америка в Україні». 

Шукаємо Америку в Україні: стартував конкурс для фотографів та блогерів-Фото 1

Учасникам конкурсу потрібно на камеру або смартфон зробити оригінальні фотографії, які будуть відображати схожість України та США, а також продемонструють всесвітню популярність американських брендів.

За умовами конкурсу світлина має бути виконана у стилі вуличної фотографії. Вибирати можна будь-яку локацію в Україні. Задній фон знімків має бути максимально наближеним до природних пейзажів США та/або урбаністичних американських мегаполісів, нагадувати Америку атмосферою. У кадрах слід показати світові бренді, акции яких можна купити на фондових ринку: Coca-cola, Tesla, iPhone, John Deere, Amazone, Microsoft, Beyond meat та інші.

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно:

  1. Опублікувати пост із фото для участі у конкурсі на своїй сторінці у соцмережі, а в тексті до фото вказати хештег #USAinUkraine та позначити (тегнути) сторінку ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».

Сторінка учасника конкурсу обов'язково має бути відкритою для всіх користувачів соцмережі.

  1. Бути підписаним на сторінку інвестиційної компанії Facebook чи Instagram.

З робіт усіх учасників фотоконкурсу журі на чолі з Мариною Карпій вибере 10 найкращих знімків. Головного переможця визначатиме шляхом голосування у Facebook. Саме він отримає у подарунок сертифікат на 10 акцій Apple.

Основна мета конкурсу — акцентувати на тому, що Америка ближче, ніж здається, а всі бренді, які оточують нас, можна інвестувати. Зробити це просто, легко та швидко можна через Фрідом Фінанс. Детальні умови — на офіційному сайті.

Статті на тему