UA
  RU

  Сідні Суїні до "Ейфорії" пророкували повний провал на телебаченні

  Редагувати переклад

  Гаряча мініатюрна блондинка зуміла всім довести, що вона нітрохи не гірша за Зендай, а тому може претендувати на ще більший успіх, ніж той, що дістався її колезі по серіалу. 


  Вона — нова королева малого екрану завдяки ведучим і, слід зазначити, майстерно зіграним головним ролям у серіалах “Білий лотом” та “Ейфорія”. Проте, володарі Голлівуду який завжди вірили у те, що Сідні Суїні ідеально впишеться в телеформат. 

  Сідні Суїні до "Ейфорії" пророкували повний провал на телебаченні-Фото 1

  У новому інтерв'ю для британського GQ 24-річна актриса розповіла про свої підліткові роки, коли вона щосили намагалася знайти хоча б невеликі підробітки, поки її безгрошова сім'я жила в бюджетному мотелі. 


  Якось кастинг-директор сказав мені, що я ніколи не з'явлюся в телешоу. І зараз я знімаюся в одному із найбільших серіалів світу”, - зазначила Сідні. 

  Упевнені, всі знають, що на даний момент милуватися природною та професійною грою Суїні можна у другому сезоні “Ейфорії”, який вона справедливо відвоювала у самої Зендаї. І, якщо в рік прем'єри шоу, вся слава і визнання критиків і навіть премії “Еммі” дісталися темношкірій актрисі, є підозра, що цього разу на визнання чекає саме надзвичайну блондинку. 

  Незважаючи на те, що графічно описуючи і насильство, і сцени сексуального характеру, і вживання наркотиків серіал багато хто розкритикував за зайву подробицю і вульгарність, він все ще залишається найбільш феноменом індустрії розваг, що обговорюється. Шістка дівчат "Ейфорії" кілька днів тому з'явилася на обкладинці журналу the Cut. 


  Сідні Суїні до "Ейфорії" пророкували повний провал на телебаченні-Фото 2

  Photo: Micaiah Carter The CUT

  Минулого року Суїні також дісталася головна роль у міні-серіалі "Білий лотос", який двічі номінували на премію Screen Actors Guild Awards. 

  Читай також: Блейк Лайвлі зробила перший публічний вихід після перерви на Тижні моди в Нью-Йорку 

  І здається, Сідні більше ніколи не доведеться зіткнутися зі злиднями. Нещодавно дівчина придбала свій перший будинок за три мільйони доларів. Ролі дівчаток-підлітків приносять акторці чималі прибутки, а тому думати про економію їй більше не доводиться.   В інтерв'ю для British GQ акторка зізналася, що її батькам довелося продати сімейний будинок у Спокані через фінансові проблеми. Сама майбутня зірка, її брат і батьки переїхали до Лос-Анджелеса, щоб акторка мала шанс пробитися до Голлівуду.  

  Сідні Суїні до "Ейфорії" пророкували повний провал на телебаченні-Фото 3


  Справи для сім'ї стали ще гіршими в 2013 році, коли їм довелося переїхати з окремого номера в готелі Holiday Inn в передмістя на 9 місяців, оскільки вони не мали змоги винайняти будинок.  

  Сіуні згадала, як у свій 18 день народження вона прокинулася вся в сльозах через фінансовий стрес. 

  “Я завжди думала, що коли мені буде 18, я зможу купити батькам знову їхній особистий будинок”. 


  Хоч і із запізненням у кілька років, але Сідні Суїні вдалося втілити всі свої мрії в реальність, хоча навіть після придбання власного будинку дівчина все ще відмовлялася вірити в те, що відбувається. 

   

  Статті на тему