UA
RU

Сильвестр Сталлоне приєднається до "Загону самогубців" 

Редагувати переклад
Марго Роббі, Ідріс Ельба та Віола Девіс стануть його колегами зі знімального майданчика. 
Сильвестр Сталлоне приєднається до "Загону самогубців" - Фото 1

Режисер гучного фільму за мотивами коміксів Джеймс Ганн анонсував поповнення акторського складу, виставивши селфі в Інстаграм із 74-річним Сталлоне. “Завжди любив працювати з моїм другом Сільвестром, і робота над “Загоном самогубців” – не виняток. Незважаючи на те що Слай — ікона світу кіно, більшість людей навіть не підозрює, наскільки актор, який приголомшує цей хлопець», — підписав Джеймс. 

Сталлоне відповів на пост, додавши: “Джеймс – невгамовний і неймовірний режисер. Дякуємо за чудові компліменти. Слай”.  

Незважаючи на те, що Джейс Ганн зовсім непрозоро натякнув на те, що у глядачів буде можливість побачити легендарного Роккі у новому “Загоні самогубців”, фоловери 54-річного режисера вирішили уточнити цей момент. На коментарі користувачів, які випитують, чи правда, що Сталлоне з'явиться в сіквелі відомої історії, Джеймс з упевненістю відповів позитивно. 

Трохи пізніше Сталлоне поділився новинами про своє нове місце роботи та зі своїми передплатниками в Інстаграм. “Працюючи з цим чудовим режисером над неймовірним проектом, мені вдалося пережити цей рік. Я щасливчик, адже оточений такою кількістю таланту”, - підписав пост актор. 

Читай також: People's Choice Awards: Всі образи зірок із червоної доріжки 

Поки невідомо, який саме образ зіграє Сільвестр Сталлоне в “Загоні самогубців”, але не маємо сумніву, що його поява у картині стане ще однією причиною вирушити на прем'єру. 

Сильвестр Сталлоне приєднається до "Загону самогубців" - Фото 2

Нагадуємо, що оригінальний фільм вийшов у 2016 році і запам'ятався дуже неоднозначними коментарями від глядачів. Нова картина стане проривом для коміка Піта Девідсона та одкровенням для Ідріса Ельби. Також у всіх шанувальників всесвіту Марвел буде можливість бачити на екрані знову Марго Роббі, Віолу Девіс, Джоела Кіннамана. 

Раніше в серпні 2020 року Ганн зазначив, що майбутній фільм "відрізнятиметься від будь-якого супергеройського кіно, яке ви раніше бачили". 

"Я був неймовірно радий зайнятися "Загоном", адже це означало, що я зможу висловити всі події зі свого погляду", - розповів режисер. 

Продюсер нової картини Пітер Сафран зазначив, що "Загін самогубців" 2021 року, сценарій для якого також написав Джеймс Ганн, буде не сиквелом, а повноцінним переосмисленням. “Це все, чого можна було очікувати від сценарію, створеного Джеймсом, що говорить багато про що, а також багато обіцяє. І я знаю, що нам вдасться показати більше”, - зазначив Пітер. 

"Загін самогубців" з'явиться у кінотеатрах 6 серпня 2021 року. 

Статті на тему