UA
RU

Синтія Ніксон відповіла хейтерам на критику своєї героїні з "І просто так" 

Редагувати переклад

Акторка має, що сказати, і вона точно знає, як слід захищати хоробру Міранду. 

55-річна Ніксон вирішила відповісти на критику своєї героїні із продовження серіалу "Секс у великому місті" - Міранди Хоббс, яка поміняла себе і своє життя на 180 градусів у сіквелі від HBO Max "І просто так". 

Синтія Ніксон відповіла хейтерам на критику своєї героїні з "І просто так" - Фото 1

У шоу легендарні героїні Керрі Бредшоу, Шарлотта Йорк та Міранда показують, як вони справляються з наступним етапом своїх життів – старінням. 

В інтерв'ю для Vogue Ніксон обговорила роман Міранди з ведучою подкастою Че Діас, а також той шум, який ці стосунки спровокував серед шанувальників серіалу. Наприклад, багатьох фанів здивував той факт, що Міранда стала менш прагматичною, і взагалі начебто змінила свій характер. 

“Я вважаю це дивною реакцією. По-перше, думаю, що Міранда смілива, вона прагне вперед. Вона не знає, куди саме йде, але знає, що має хоч кудись прямувати. І я думаю, що це завжди було в Міранді, правда? Вона дуже розумна і чіпка, але сама ідея, що Міранда була врівноваженою ... Це точно не про неї. Вона дуже неконтрольований персонаж. Вона завжди була слоном у посудній лавці. Вона втрачає спокій, вибухає, а потім їй доводиться підчищати за собою, коли заспокоюється”, - зауважила Ніксон в інтерв'ю для “Біблії моди”. 

Читай також: Краса поза віком у лукбуці GASANOVA Pre-Fall 2022

«Міранда кидає свою дуже прибуткову роботу у великій корпорації та намагається зробити щось більше у своєму житті. Як каже Міранда: ми не старі, нам 55. Безперечно, ми ближче до кінця, ніж до початку. Але якщо ви незадоволені своїм становищем, у вас є ще багато часу, щоб щось змінити», — продовжила Ніксон. 

У шоу Міранда вирішує відмовитися від свого чоловіка на користь Че, за якою йде в Лос-Анджелес. 

Синтія Ніксон відповіла хейтерам на критику своєї героїні з "І просто так" - Фото 2

Нещодавно 46-річна виконавиця ролі Че Рамірес пояснила, як вона почувається щодо невдоволення фанів Мірандою. 

“Я знаю про хейт, який існує онлайн. Але я маю захищати своє ментальне здоров'я, а також професію. Я пишаюся тим, що ми створили. Ми створили персонажа, який є живим — неідеальним, складним, якого не треба любити, і який не чекає на схвалення людей. Це герой, створений для того, щоб бути собою”. 

Також Ніксон прокоментувала відносини своєї героїні з Че у розмові з Пошта, сказавши, що вона не розуміє негативної реакції по відношенню до Че. 

“Я думаю, що ми завжди, я маю на увазі старе шоу та нове, намагалися вийти за рамки дозволеного. Думаю, що те, як ми продовжуємо, дуже правильно”. 

 

Статті на тему