UA
  RU

  Синтія Ніксон розповіла, чому не хотіла зніматися у продовженні "Сексу у великому місті" 

  Редагувати переклад

  Спочатку… 


  Спочатку Синтія Ніксон поставилася до продовження культового серіалу "Секс у великому місті" досить прохолодно. 55-річна актриса зізналася, що вона майже відмовилася від ролі Міранди Хоббс через свої персональні сумніви щодо оригінальної історії. 

  «Це було дуже складне рішення. Мені дійсно здавалося, що я не цим займатимуся — я сильно сумнівалася”, — розповіла актриса в інтерв'ю для Вісник Сонця

  Синтія Ніксон розповіла, чому не хотіла зніматися у продовженні "Сексу у великому місті" - Фото 1


  Сумніви Ніксон у тому, деякі дії і слова персонажів, які у 2000-х здавались нормальними, у світі стали предметом руйнівної критики. Так, наприклад, чого варті висловлювання Керрі Бредшоу про те, що бісексуальності не існує. А як щодо расистських переконань героїні Кім Кеттролл? Ніксон також хвилювали двозначні жарти з оригінального серіалу. 

  “Я дуже пишаюся початковим шоу незважаючи на те, що часом він був глухим до проблем раси та гендеру, адже роль Міранди відкрила для мене такого багато приголомшливих кар'єрних можливостей. Але що далі я відходила від образу Міранди, то краще ставали пропозиції. Люди перестали бачити мене виключно у ролі цього одного персонажа”. 

  Втім, поява у продовженні шоу стала для Синтії неминучою, адже творці історії (Сара Джессіка Паркер, Крістін Девіс та Майкл Патрік Кінг) переконали жінку, що цього разу серіал буде більш толерантним і до представників різних рас, і до людей з особливими. сексуальними уподобаннями. 


  Читай також: Джоан Роулінг бути: Автора Гаррі Поттера запросили на святкування 20-річного ювілею 

  Так, продюсери постаралися виправити помилки минулого, додавши до сюжету кілька героїв, які вказують на толерантність і навіть прийняття інших. 

  Синтія Ніксон розповіла, чому не хотіла зніматися у продовженні "Сексу у великому місті" - Фото 2  "Кожен тяжко працював для того, щоб створити повноцінний новий світ, у якому було б місце не тільки для нас, а й для інших героїв", - додала Ніксон. 

  Нагадуємо, що перший епізод шоу на HBO Max створив прецендент на ТБ, а також обрушив шквал негативу з боку інтернет-користувачів, преси та критиків на творців шоу. Упевнені, ви й так знаєте, що саме так обурило глядачів. 


  “Героїням зараз по 55 і вони переживають менопаузу. Звичайно, це тема для багатьох жартів, і природно в цей період виникає багато неприємних аспектів. Але це час, коли жінка, яка багато десятиліть дбала про інших, нарешті має нагоду сфокусуватися на собі. Вона може поставити собі запитання, дізнавшись, ким вона насправді є і ким хоче бути”, — зазначила Синтія Ніксон. 

   

  Статті на тему