UA
  RU

  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проекті телеканалу «Дім»

  З 20 грудня на телеканалібудиноквиходить український комедійний скетчком "Фіма". Це остроумий погляд на тему сімейних стосунків. У центрі сюжету — велика батьківщина. Фіма — вдень фінансист, а ввечері — стендап-комік. Крім того, в житті молодої сім'ї беруть активну участь батьки Насті — Наталія Василівна та Костянтин Іванович.
  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проекті телеканалу «Дом»-Фото 1

  Зйомки серіалу "Фіма". Фото: kanaldom.tv

  Серіал розповідає, як із посмішкою вирішуються будь-які важливі справи у звичайній батьківщині — від непорозумінь у стосунках до побутових рішень. Як виховувати дітей (як маленьких, так і дорослих)? Як знайти компроміс у суперечках? Як справедливо розподілити побутові справи? Як допомогти та підтримати близьких, не посваритися вщент із батьками, порозумітися з людиною, яка думає зовсім не так, як ти. 


  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проекті телеканалу «Дом»-Фото 2

  Олександр Суворов та Ольга Сумська. Фото: kanaldom.tv

  персонаж Ольги Сумської — мама дорослої, вже заміжньої жінки, яка сама має доньку шкільного віку. З будь-якого приводу в неї є власна думка, яку вона вважає за необхідне всім донести. Зокрема, що жінка — «двигун» сім'ї. І що її доньці варто ставитись до життя проще. А ще вона нетипово прихильна до зятя.

  Актриса розповідає, як разом із режиссером вони створювали цього персонажа — Наталію Василівну.


  Моя роль мами та бабусі у серіалі «Фіма» ― трохи інфантильної, непростої жінки. Режисер Кирило Бін просив мене не говорити у кадрі «побутово», а трохи додавати мамі «придуркуватості». Інколи хотілося зірватися на скандальну емоцію, але Кирило знову просив зіграти дубль. Вибух усередині ― зовні стриманість!

  - Говорити актриса.

  Героїня Сумської у серіалі «Фіма» не стереотипна. Інтелігентна викладачка в університеті віком 50+, що досі приваблива, але водночас по-своєму кумедна. Завдяки їй ми починаємо бачити українку інакше — більш складною та неоднозначною.


  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проекті телеканалу «Дом»-Фото 3

  Єфім Костянтинівський та Ольга Сумська. Фото: kanaldom.tv

  Ольга з ентузіазмом приєдналася до проекту, оскільки її надихають цікаві сюжетні лінії, героїні з характером та перевтілення. Натомість «Фіма» отримав персонажа, якого Сумська зіграла зі властивою їй елегантністю і одночасно з гумором. При тому, що знімати комедію, як визнає сама актриса, найскладніша справа.

  «Тут, на майданчику, тобі все здається смішним. А потім дивуєшся у кадрі - і де все поділося?! Сміються, як правило, з першого дубля, якщо він справді смішний. А далі йде розкадрування. І це вже інші емоції – зосередженості. Але дуже багато потім додає монтаж та музика. Хоча успіх у кіно ніколи не можна гарантувати – це як лотерея. Найголовніші фактори, звісно, ​​― акторський ансамбль та сценарій. Коли все завдяки їм складається як пазл, тоді фільм, найчастіше, і досягає успіху«, - зазначає Ольга Сумська.

  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проекті телеканалу «Дом»-Фото 4

  Ольга Сумська та Дарина Легейда. Фото: kanaldom.tv

  Відносини з партнерами по площадці у Сумській склалися дуже вдало.  «Мамою Дар'ї Легейді я вже була у кількох серіалах. Тому ми відчуваємо одна одну з півслова. Ну і вся сімейка взагалі ніроку! Фіма, на мій погляд, просто неймовірний! Для мене Фіма Константиновський ― це феєрверк, вибух! Коли я вперше зустрілася із ним на майданчику, одразу почула: «Вітаю! Я не артист! Зразу попереджаю!». А потім Фіма зайшов у кадр, і я зрозуміла, що він кращий за будь-які професійні актори. Боюся перехвалити, щоб не задер носа! — продовжує вона.

  Наскільки теплі стосунки акторів на зйомках допомогли зобразити справжню родинну атмосферу та щирі почуття ― дивіться з 20 грудня в ефірі телеканалу «Дом» та на Youtube-каналі «Відпочивай БУДИНКУ».


  Статті на тему