UA
  RU

  Чому варто відвідати 2-ю онлайн-екскурсію скульптора Михайла Реви

  Михайло Рева проведе другу онлайн-екскурсію з виставки «Об'явлення», на якій розповість про нові роботи, створені після приїзду з Мексики.


  Рева Михайло Revelation Маски (Єва, Вода, Земля, Адам)

  Рева Михайло Revelation Маски (Єва, Вода, Земля, Адам)

  3 листопада об 11:00 скульптор Михайло Рева проведе другу онлайн-екскурсію своєю виставкою «Одкровення» (Revelation), яка зараз представлена ​​в Одеському художньому музеї. Її Михайло проведе разом із журналісткою та сценаристкою Оленою Шагоян. Це перша виставка скульптора за останніх 15 років. Тут можна знайти роботи різних періодів творчості Михайла, а також мексиканську серію. Вона була створена після повернення Реви з Мексики, де він опинився зі своєю сім'єю під час локдауну через пандемію.

  У роботах мексиканського циклу Михайло підкреслює наскільки людство перейшло рубікон безвідповідального споживання ресурсів планети та закликає зупинити споживчу гонку та відновити духовний зв'язок із нею. «Інакше ми приречені. Адже все, що нас оточує, — всі ці триліарди поєднань і фарб створені для нашого серця та душі», — розповідає він.


  Подивитися екскурсію можна буде через Instagram або Facebook-сторінку художнього музею, а сама виставка буде відкрита для відвідування офлайн до кінця грудня.

  Нагадаємо, першу онлайн-екскурсію з виставки Михайло провів 23 жовтня. 


  Михайло Рева — один із найвідоміших скульпторів в Україні. Серед головних робіт Реви — пам'ятники Ільфу та Петрову «Дванадцяте випорожнення», «Дерево кохання», фонтан «Джерело життя» біля Воронцовського палацу, а також арт-об'єкт «Одеський час».

  Читайте також: Нове бідне: мистецтво, мода та тролінг

  Рева Михайло Revelation "Букет творіння"

  Рева Михайло Revelation «Букет творіння»

  Рева Михайло Revelation "Брама пристрастей"

  Рева Михайло Revelation «Брама пристрастей»  Статті на тему