UA
RU

Слідами Ukraіner: топ-5 місць для подорожі Волинню

Редагувати переклад

Палацово-парковий комплекс у Самчиках, 4-кілометровий коридор із дерев у Клевані, одна з найвідоміших будівель у стилі бароко у Бердичеві, схований за земляними насипами та хащами форт поблизу Дубна — відчиняйте Волинь слідами Ukraіner.

Самчиківський парк

У селі Самчики на Волині є палацово-парковий комплекс, де зростають екзотичні рослини та розташований палац XVIII ст. У радянську годину тут облаштували сільськогосподарську дослідну станцію, а зараз це — музей-садиба.

 

Монастир у Бердичові

Візитівкою Бердичева на Волині досі залишаються масивні мури католицького монастиря Кармелітів Босих. Заснований майже 400 років тому, він був могутньою фортецею та великим економічним центром. Монастир (або кляштор) продовжує приваблювати паломників із різних країн.

 

Тараканівський форт

Тараканівський форт поблизу Дубна на Волині схований за земляними насипами та хащами. Його будували для укріплення оборони кордону. Сьогодні руїни форту – популярне місце серед туристів.

 

Тунель любові

У Клевані, що на Волині, знаходиться майже 4-кілометровий коридор із дерев, який називають Тунелем Кохання. Колись непримітний відрізок залізничної колії став одним із найвідоміших туристичних локацій України, а сам тунель — символічним місцем для влюблених пар.

 

Замок Любарта

Замок Любарта — відоме туристичне приладдя Луцька. Це один із найдавніших збережених в Україні замків. Велична архітектурна споруда — найбільш пізнаваний символ Волині. Щороку на його території проводять різноманітні фестивалі.

 

Нагадаємо, Ukraіner — волонтерський медіапроект, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну.

 

Статті на тему