UA
  RU

  Слово чоловікові: Костянтин Томільченко про коханих жінок

  Редагувати переклад

  Суддя шоу "Танцюють всі!" на СТБ Костянтин Томільченко розповів про жінок те, що думає.

  12006158_411866319006518_9091068587702187031_n


  Чи міг би я носити чоловічу спідницю? Навряд чи. Я проти унісекса! Чоловіче та жіноче – для мене кришталево чисті поняття, які мають бути дотримані. А ось на сцену можна і у спідниці вийти, і голяка, головне, щоб у цьому був сенс. Жінки ж повинні одягати шпильки, оскільки жіночність – над цьому. Одяг та взуття тут взагалі ні до чого.

  Я був присутній під час пологів дружини і вважаю, що поняття спільних пологів має навіть обговорюватися. Якщо чоловік не може бути поруч із жінкою у такий момент, то який він взагалі чоловік? Яке його призначення? Жінці у такий момент дуже потрібна психологічна підтримка.


  Я хочу поділитися з дочкою коханням. Дитині важливо, щоб її розуміли, співчували, бо у цьому світі й так багато дивного. Виховання дитини – це виховання у собі найщирішого, доброго, сьогодення. Це довгий шлях, і я припускаю, що мої райдужні мрії можуть розбиватися про нерозуміння чи неправильні дії. Але кохання – головне.

  За останній рік ми з дружиною Наталі навчилися слухати та чути один одного краще. З народженням дитини з'являється фундамент, ґрунт, від якого ти відштовхуєшся. Звідси всі пріоритети, цінності тощо. Начебто шляхи зійшлися на одній станції.

  друзів у мене більше чоловіків, а знайомих – і жінок, і чоловіків у рівних кількостях.


  Мені подобаються Моніка Белуччі, Адель, Земфіра, принцеса Діана та… королева Єлизавета. У жінці має бути щось загадкове, дивне, цікаве. Люблю розумних жінок, з якими можна просто поспілкуватися, адже рано чи пізно після знайомства саме внутрішній світ стає дуже значущим. Наразі мене надихають дві мої жінки.

  Кожен жіночий вік є своя мудрість, погляди, чуття, шарм. Хоча французи, наприклад, вважають, що справжнім танцюристом можна стати лише після 30-ти.

  Частково образне мислення і зв'язок із мистецтвом у мене від мами-художниці. І від тата теж: він усю свою молодість співав в оркестрах МВС. Хоч із голосом у мене не склалося.  Не можу я визначити точно вік жінки, це складно, і можна потрапити у незручну ситуацію! Ось чому про вік із жінками не говорять, це ви мені скажіть?

  Статті на тему