UA
RU

Small Talk: дизайнер Жан Грицфельдт та режисер Тарас Голубков про прем'єру Code:Kyiv

Редагувати переклад
На YouTube відбулася прем'єра fashion-фільму CODE:KYІV, творчої колаборації режисера Тараса Голубкова та дизайнера Жана Грицфельдта. Фільм є зрізом всього творчого шляху Жана Грицфельдта та переосмисленням його колекцій крізь естетику булгаківського Києва. Ми не змогли не поставити пару питань хлопцям про кіно, моду та Київ.

Жан Гріцфельдт

Тарас Голубков, режисер

Що цікавого та нового ви відкрили для себе та про себе у процесі роботи над картиною?

У процесі роботи я багато нового дізнався про Київ. Різні історичні факти відкрив для себе цікавих киян, особистостей, хто, у прямому сенсі, створював і будував це місто. При пошуках локацій для фільму виявив скульптурну майстерню, з великою залою, де зберігаються скульптури висотою в три поверхи. Також докладніше вивчив історію Булгакова, про будинок, у якому він жив – музеї Булгакова. Про архітектора Листівничого, у якого Булгаков орендував цей будинок. Всі ці деталі дають повнішу картину та контекст подій.

Вам вдалося зняти стильну містифікацію, яка ваша улюблена картина цього жанру?

Картини у цьому жанрі саме fashion film я виділити не можу. Є різні ролики та топ бренди, та авторські роботи, які мені симпатичні. Напевно, з останнього, що мені близько — це фешн кампейн Saint Laurent.

Жан Грицфельдт, дизайнер

Яка ваша улюблена «легенда» про Київ?

Я знаю одну легенду, яка пов'язана з нашим чудовим та великим Дніпром. Це була українська історія Ромео та Джульєтти. Батьки хлопця та дівчата були проти їхнього союзу, тоді закохані вирішили покінчити життя самогубством на пішохідному мосту, щоб таким чином возз'єднатися у вічності. У результаті дівчина стрибнула, а хлопець побоявся. Через якийсь час він зустрів нову дівчину, полюбив її по-справжньому, і в них народився первісток. Вони вирішили хрестити його у Дніпрі. Під час хрещення дитина впала в річку, хлопець стрибнув за нею, і раптом йому з'явилася примара його кровожерливої ​​екс-коханої, яка й захотіла життя дитини. Така ось історія із сумним кінцем. Я пам'ятаю, що навіть мене в дитинстві лякали тим, що якщо не слухатимусь і запливу на глибину, то мене може потягти фантом утопленниці. Це крім різних страшилок, які пов'язані з Лисою горою на Видубичах та примарами черниць на Подолі, але це вже інші історії. 

Фото: Denis Rayneeed

Читайте також: ДИЗАЙНЕР ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ ТА РЕЖИСЕР ТАРАС ГОЛУБКІВ ПРО КИЇВ ТА СПІЛЬНИЙ ФЕШН ФІЛЬМ CODE:KYIV 

Статті на тему