UA
  RU

  Смартфони Nokia повернулися на ринок України

  Редагувати переклад

  Смартфони Nokia, які колись були будь-якими гаджетами багатьох українців, повертаються до гри – у новому втіленні.


  Nokia

  На презентації нових смартфонів Nokia 6, 5 та 3 в Україні практично не говорили про технічні деталі на відміну від конкурентів, які із задоволенням це практикують. Nokia завжди були телефонами, які задавали тренди, але ніколи не залишали осторонь момент практичності - насамперед ними було зручно користуватися, вони зрозуміло "комунікували" зі своїм власником і були нереально надійними та довговічними.


  ЧИТАТИ ТАКОЖ: СМАРТФОНИ HUAWEI P10 І P10 PLUS

  Майже кожен з нас має історію про улюблену модель Nokia – і саме цю думку, згадуючи слоган Nokia Connecting People, гостям презентації намагалися донести спікери. Так от, тепер Nokia #UniteFor – закликає людей об'єднатися згідно з єдино вірним принципом, здатним вивести нас на наступний виток цивілізації – людяності. На підтримку цієї думки HMD зняли чудовий ролик.


  Історія оновленого бренду – це справді ода лояльності. У 2014 році Nokia продала свій бізнес Microsoft, і ці два роки мало не знищили всі зусилля, які багато людей довгий час вкладали в бренд, що завоював любов і довіру по всьому світу. Минулого року Microsoft, вважаючи сегмент зайвим, продала частину бізнесу фінської компанії HMD Global, і ось тут сплив нюанс з вірністю - багато співробітників нової компанії свого часу працювали в Nokia. 

  Nokia 3310

  Перекинути міст з минулого в майбутнє вирішили за допомогою легенди, кнопкового телефону Nokia 3310, що змушує пустити сльозу розчулення всіх, хто любив грати в Змійку і користувався цим апаратом на початку нульових. Його перевипустили у веселих кольорах у корпусі з полікарбонату, забезпечили кольоровим екраном та пообіцяли, що в режимі розмови ним можна користуватися на одній зарядці 22 години – можливо хтось захоче провести експериментальний комунікаційний марафон?  Nokia range

  Нових смартфонів Nokia, на які компанія робить ставку, існує три. Усі вони працюють на ОС Android Nougat останньої версії, оновлення безпеки системи обіцяні щомісяця, а постійному користуванні власників цих смартфонів – сервіс Google Assistant. Nokia 3 може похвалитися 5-дюймовим IPS-екраном зі склом Gorilla Glass, 8-мегапіксельними камерами та ціною в 4299 грн. Nokia 5 коштує 5999 грн і виконаний із цільного шматка алюмінію, з 5,2-дюймовим IPS HD-дисплеєм та обіцяє довго тримати зарядку. Топова модель Nokia 6 – коштує 6999 грн з 5,5-дюймовим Full HD дисплеєм та надміцним моноблочним корпусом з авіаційного алюмінію. Любителям слухати музики підійде саме ця модель, з підсилювачем звуку та здвоєними динаміками. З червня у продаж надходить Nokia 3, а решту двох моделей потрібно чекати у липні. Цікаво, наскільки бренду вдасться переконати покупців проголосувати за них грошима – не з ностальгії, а з міркувань відповідності нових смартфонів Nokia викликам часу. У будь-якому випадку це хороша історія!


  ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЧИМ ХОРОШІ ТЕЛЕВІЗОРИ SAMSUNG QLED

  Статті на тему