UA
  RU

  Сміливість. Зроблено в Україні

  Редагувати переклад

  17 серпня, о 18:00, відбудеться відкриття виставки обраних робіт, створених в рамках опен-колу Ukrainian Bravery, який ініціювала агенція banda навесні. Виставку “Сміливість. Зроблено в Україні” можна буде подивитись в Avangarden gallery & wine bar до 13 вересня з 12:00 до 21:30. Вхід безкоштовний.
  Сміливість. Зроблено в Україні-Фото 1

  До експозиції увійшли роботи 25 українських митців, створені переважно під час війни. Серед них – Юлія Бєляєва, Антон Логов, Роман Михайлов, Митя Фенечкін, Sestry Feldman, Сергій Западня, Ave та інші. Кураторками виставки стали Тетяна Волошина та Каріна Качуровська.

  «Виставки відкриті в Україні під час війни вписують нову сторінку у світову історію культури. Ми перша країна у світі, що вопреки війні продовжує так активно творити та показувати своє мистецтво. Для когось це була б привілей, але для нас це обов'язок та життєва необхідність. Так, українське мистецтво добре. У попередні епохи наші художники так само працювали всупереч жорстокій реальності. Розкидані по всьому світу, перебуваючи у внутрішній духовній еміграції чи сміливо протестуючи на своїй землі, українські митці закарбували лозунг: “мистецтво чи смерть”. Ну а сьогодні випробування часу приймають та гідно витримують наші сучасники: талантливі, сміливі та остроумні», — прокоментували виставку у галереї. 

  Сміливість. Зроблено в Україні-Фото 2

  Також у рамках виставки у місті з'являтимуться постери з роботами креативників. Їх, а ще листівки можна буде придбати у галереї протягом роботи виставки. Відсоток з продажу творів піде на допомогу київській організації з спасіння тварин «Зоопатруль»

  Виставка зроблена в рамках міжнародної рекламної кампанії BRAVE UKRAINE, яка присвячена сміливості українців, як новому бренду України та способу її репрезентації за кордоном

  “Сміливість. Зроблено в Україні” 17 серпня - 13 вересня
  з 12:00 до 21:30
  Вхід безкоштовний.