UA
RU

SMUZI ВИПУСКАЮТЬ НОВИЙ БЕНГЕР «КОХАЮСЯ»

Редагувати переклад

2 липня hiplet-гурт SMUZI презентує трек «Закохаюся». Це не загроза та не обіцянка. Це спроба відкинути всі страхи, колишні образи і мрії, що нездійснилися, щоб дозволити собі піддатися новим почуттям, наповнюючи жаркі літні дні станом тотальної невагомості від всеосяжної закоханості.

Цей пружинистий бенгер обіцяє стати танцювальним хітом цього сезону, подвоюючи успіх дебютного треку «СМУЗІ», що набрав понад 1 млн переглядів у YouTube та зібрав цілу армію шанувальників та послідовників у TikTok.

SMUZI ВИПУСКАЮТЬ НОВИЙ БЕНГЕР «ЗАКОХАЮСЯ»-Фото 1

Учасниці проекту розповіли про трек:
«Ми давно знайомі з творчістю Юлії Беспалової та Діми Лорена, які виступили співавторами тексту пісні “Закохаюся”. Нам дуже подобається їхній творчий стиль та почуття ритму. Тому композиція сподобалася нам одразу. Діма також написав музику до неї, тому історія вийшла бездоганною та цільною.

SMUZI ВИПУСКАЮТЬ НОВИЙ БЕНГЕР «ЗАКОХАЮСЯ»-Фото 2

Ця історія близька не лише нам, а й більшості закоханих пар, яких одночасно лякають та притягують нові стосунки. Ми сподіваємося, що ця композиція допоможе багатьом впоратися зі своїми страхами і впустити цього літа якомога більше любові та романтики після зняття локдауну».

SMUZI ВИПУСКАЮТЬ НОВИЙ БЕНГЕР «ЗАКОХАЮСЯ»-Фото 3

Читай також: Анджеліна Джолі помічена на побаченні зі співаком The Weeknd 

Автором аранжування виступив Томаш Лукаш.

Статті на тему