UA
  RU

  Знову один вдома: Маколей Калкін знявся у пародії на культовий фільм

  Редагувати переклад
  У Мережі з'явився ролик-пародія на улюблений різдвяний фільм.
  Знову вдома: Маколей Калкін знявся в пародії на культовий фільм-Фото 1

  @google

  Маколей Калкін знову вжився в роль свого найуспішнішого персонажа Кевіна Маккаллістера. Він разом із компанією Google зняли передноворічний ролик-пародію на фільм «Один удома». Всі декорації та текст залишилися незмінними, ось тільки додалося кілька сучасних гаджетів.

  Для всіх, кому було б цікаво подивитися на Кевіна вже дорослого, присвячене це відео. Саме такий пост написав у себе у Twiter 38-річний актор:

  Ви коли-небудь хотіли побачити, як може виглядати Кевін Маккаллістер, що подорослішав? Так от тепер у вас є ця можливість.

  У хвилинному ролику Калкін має свій будинок, який оснащений гаджетами і користуватися ним можна за допомогою Google Assistant. Фактично, легендарну «Операцію Кевіна» він запустив простою голосовою командою, яка включає світло, замикає двері та встановлює манекенів, що їздять по кімнаті, а злодії, яких Кевін злякав у фільмі у 1990 році, вирішують навіть не зупинятися біля його дверей.

  Читайте також: До ЮВІЛЮ: ГОТЕЛЬ THE PLAZA ПРОПОНУЄ ПРОВІСТИ ВИХІДНІ, ЯК КЕВІН В «ОДИН БУДИНКУ-2»

  Крім основного ролика, в Мережі також з'явилося відео найзйомочнішого процесу і можемо сказати, що він такий же смішний і кумедний. Обидва ролики швидко набрали величезну кількість переглядів, а користувачі соцмереж не приховували радість від ностальгії у коментарях.

   

  Статті на тему