Edit page title Маколей Калкін знявся в пародії на "Один будинки"
Edit meta description Маколей Калкін знову вжився в роль свого найуспішнішого персонажа Кевіна Маккаллістера. Він разом із компанією Google зняли передноворічний ролик-пародію на фільм "Один удома". Всі декорації та текст залишилися незмінними, ось тільки додалося кілька сучасних гаджетів.

Close edit interface
UA
RU

Знову один вдома: Маколей Калкін знявся у пародії на культовий фільм

Редагувати переклад
У Мережі з'явився ролик-пародія на улюблений різдвяний фільм.
Знову вдома: Маколей Калкін знявся в пародії на культовий фільм-Фото 1

@google

Маколей Калкін знову вжився в роль свого найуспішнішого персонажа Кевіна Маккаллістера. Він разом із компанією Google зняли передноворічний ролик-пародію на фільм «Один удома». Всі декорації та текст залишилися незмінними, ось тільки додалося кілька сучасних гаджетів.

Для всіх, кому було б цікаво подивитися на Кевіна вже дорослого, присвячене це відео. Саме такий пост написав у себе у Twiter 38-річний актор:

Ви коли-небудь хотіли побачити, як може виглядати Кевін Маккаллістер, що подорослішав? Так от тепер у вас є ця можливість.

У хвилинному ролику Калкін має свій будинок, який оснащений гаджетами і користуватися ним можна за допомогою Google Assistant. Фактично, легендарну «Операцію Кевіна» він запустив простою голосовою командою, яка включає світло, замикає двері та встановлює манекенів, що їздять по кімнаті, а злодії, яких Кевін злякав у фільмі у 1990 році, вирішують навіть не зупинятися біля його дверей.

Читайте також: До ЮВІЛЮ: ГОТЕЛЬ THE PLAZA ПРОПОНУЄ ПРОВІСТИ ВИХІДНІ, ЯК КЕВІН В «ОДИН БУДИНКУ-2»

Крім основного ролика, в Мережі також з'явилося відео найзйомочнішого процесу і можемо сказати, що він такий же смішний і кумедний. Обидва ролики швидко набрали величезну кількість переглядів, а користувачі соцмереж не приховували радість від ностальгії у коментарях.

 

Статті на тему