UA
RU

Соборність духу: у Києві пройде фестиваль актуальної культури 

Редагувати переклад

21 та 22 січня відбудеться фестиваль актуальної культури, присвячений Дню Соборності. Це колаборація від мистецьких проектів Пожежа, На часі, ARSENAL XXII та бару Вогник. 

Соборність духу: у Києві відбудеться фестиваль актуальної культури -Фото 1

“Пробраз однієї, єдиної нероздільної вільної самостійної України «від гір карпатських аж по кавказькі» став національним ідеалом, на якому зійшлися політичні сили України початку XX ст. І нині ідея соборності лишається інтегральним фактором та чи не єдиним незмінним положенням програмних цілей національно-визвольного руху. Цей день є вкрай важливим для єднання та спільної синергії творчих угрупувань задля візіонерства, котре є необхідною передумовою для уявлення та побудови майбутнього ”, — діляться організатори telegram-каналу На Часі.

Протягом дводенного фестивалю гості зможуть відвідати музичні виступи як легендарних Аква Віта, the unsleeping, так і представників молодої сцени — badwo7h, dobryva, the lazy jesus, oi fusk та інші. Окрім масштабної музичної програми організатори підготували лекції про сучасне українське кіномистецтво та соціальні тренди. Також на благодійному тату-марафоні від Acupuncture Kyiv тату-волонтери на чолі з організатором ініціативи Sasha_animal робитимуть тату за донат для ЗСУ.

Статті на тему