“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок 

Редагувати переклад
Ювелірний бренд SOLO for diamonds  презентував Всеукраїнський проєкт колекції каблучок, створених за дизайнами відомих українців. 50% з прибутку від прикрас буде передано на відбудову України через платформу UNITED24. В рамках проєкту видатні українці обʼєдналися, щоб поділитися своїм баченням каблучки, яка є втіленням сімʼї та кохання.

“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок -Фото 1

Героями “SOLO By…”, що створили унікальні прикраси з вирощених діамантів за власними дизайнами, стали: співачка JAMALA, українська фехтувальниця Ольга Харлан; льотчик-винищувач Вадим Ворошилов (KARAYA); українська волейболістка Юлія Герасимова; співачка ROXOLANA; засновниця DressX Дарія Шаповалова; засновниці GUNIA Project Наталія Каменська та Марія Гаврилюк; перша українська діджитал-інфлюенсерка, розроблена XR студією FFFACE.ME Astra Starr; українська модель Наталія Гоцій та засновниця SOLO for Diamonds Юлія Кушер. 

Для виготовлення прикрас SOLO for Diamonds використали вирощені саме в Україні діаманти. Завдяки цьому учасники змогли відтворити кожну задуману ідею: обрати камені різної форми, кольору чи характеру, запропонувати власне бачення обрамлення та закласти важливий сенс.

Так, наприклад, у каблучці від JAMALA присутній символ зірки, який транслює космос, всесвіт та небо. В цій системі, за поглядом співачки, сімʼя — цілий всесвіт. Саме до нього роблять відсилання «ефект метелика» у обручці з вирощеним каменем: темніша ділянка у центрі діаманта, та зірка — символ космосу та неба. 

“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок -Фото 2

“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок -Фото 3

А на створення особистої прикраси Ольги Харлан спортсменку надихнула справа її життя — фехтування. Форма її каблучки — метафора на шпагу з гострим закінченням, прикрашена круглим діамантом в центрі. 

Фінальним акордом та втіленням душі проєкту стала каблучка “Solo by Ukrainians”. Виконана із дерева та золота — поєднаних діамантом — каблучка підкреслює: нас не можуть розʼєднати жодні відмінності, адже ми сильні тільки разом.

“Сучасна Україна багатогранна та інноваційна, споконвічна Батьківщина хоробрих сердець, гострих розумів, неймовірних талантів та патріотів. Натхненні, насамперед, українцями і їхньою силою — ми створили особливий проєкт — “SOLO By…”. Каблучки наших героїв з вирощеним діамантом — символ любові, створений українцями для українців”, — ділиться засновниця бренду SOLO for Diamonds Юлія Кушер. 

“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок -Фото 4

“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок -Фото 5

“SOLO By…”: 10 відомих українців та українок об’єдналися для створення благодійної колекції каблучок -Фото 6

Благодійна складова проєкту також про життя та творення — 50% прибутку буде передано на відбудову України через платформу UNITED24.

Читайте також: STELLA MCCARTNEY ТА VEUVE CLICQUOT СТВОРИЛИ ШКІРУ З ВИНОГРАДНИХ ВІДХОДІВ 

Статті на тему