UA
  RU

  Sparkling Christmas Night в Intertop

  Редагувати переклад

  Напередодні новорічних свят гості мережі магазинів Intertop отримали можливість приміряти взуття з колекції та поринути в атмосферу чаклунства.

  x

  У центрі колекції Intertop – капсула Elena Burba for Braska, основною родзинкою якої став гліттер. Таке взуття чудово впишеться у будь-який святковий образ та підніме настрій.

  На гостей івента чекав арт-перформанс від представників нового покоління українських художників – братів Костенко (вони ж – BRATY). Хлопці відомі багатьом серією плакатів про серцебиття столиці України в контексті виставки The Kievianer, натхненником якої став Франкі Бландо, ідеолог фестивалю «Французька весна».

  _the6064
  BRATY

  У рамках заходу усі бажаючі змогли відвідати майстер-класи від талановитих художників Катерини Рудницької, Ірини Тарасової та Анастасії Горохової та захоплюючі вікторини.

  Музичну атмосферу вечора створювали жіноче інді-поп тріо Panivalkova, які співають чотирма мовами і вже підірвали вітчизняний музичний ринок. Крім того, свій музичний перформанс представив молодий та перспективний гурт #Alinda, а драйвовий сет забезпечив DJ Ptakh.

  _the6297

  _the6085

  _the6173

  _the6199

  _the6212

  _the6217

  _the6246

  _the6361

  _the6411

  _the6471

  _the6498

  _the6629

  Статті на тему