UA
RU

Спікери MC@Work: Ірина Горова

Редагувати переклад
Ми звикли слухати про "успішний успіх", але конференція MC@Work присвячена тим, хто не словом, а ділом доводить, що досягти висот здатна кожна.

Спікери MC@Work: Ірина Горова-Фото 1

Сьогодні ми хочемо поговорити про Ірину Горову. Продюсер, співвласник групи компаній MOZGI GROUP, співзасновник продюсерського центру MOZGI Entertainment, а також прекрасна мати двох не менш прекрасних дітей - стала одним зі спікерів бізнес-конференції MC@Work. Нагадаємо, вона відбудеться 30 листопада у Premier Palace Hotel.

Ірина – чудовий приклад selfmade-woman. Майбутня бізнес-вумен у дитинстві грала в шахи, отримала третій юнацький розряд. Наступне її велике досягнення — вступ на економічний факультет та освоєння непростої професії фінансиста. Далі біографія Ірини рясніє низкою керівних посад у великих банках України: LEG BANK, Надра Банк та Platinum Bank. І сміливе рішення: у 2009 році з Олексієм Потапенком (Потапом) Ірина заснувала продюсерський центр MOZGI Entertainment (з 2019 року — MOZGI GROUP). З цього й розпочався шлях у великий та хвилюючий світ українського шоу-бізнесу. 

Читайте також: НОВИНИ MARIE CLAIRE: У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ БІЗНЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ MC@WORK

Очолюючи цілу групу компаній, відкриваючи шоу-бізнесу нові імена, знімаючи кліпи та просуваючи рекламні проекти, виступаючи як спікер, Ірина встигає не втрачати себе. В інтерв'ю продюсер зізнається, що не пропускає ранкових тренувань, а вихідні присвячує сім'ї.

На конференції Ірина Горова розповість, як бути жінкою майбутнього, але залишатися жити тут і зараз. Не пропустіть - початок об 11:40!

Статті на тему