Спецпроекты now:

Спікери MC@Work: Вікторія Рєпа - 162x46 Спікери MC@Work: Вікторія Рєпа - 162x46
Стиль життя

Спікери MC@Work: Вікторія Рєпа

Про те, наскільки широке поле можливостей відкривається перед жінками (особливо в IT- секторі, який стрімко розвивається), ви зможете дізнатися вже 30 листопада.

Четвертим спікером в рамках бізнес-конференції MC@Work стане співзасновниця BetterMe, компанії, що займається розробкою додатків для здоров’я та фітнесу, Вікторія Рєпа.

Дівчина поділиться своїми секретами управління глобальним бізнесом, які вона отримала в Стенфордському університеті. Вікторія розповість, як зважитися змінити вектор кар’єри і перейшла в IT. Уже в 24 роки їй вдалося стати співзасновником і головний виконавчий директор компанії BetterMe.

Читайте також: Спикеры MC@WORK: Тийна Орасмяэ-Медер

Лейтмотивом виступу Вікторії стануть жінки і їх здоров’я, а також, в рамках програми, вона розповість про тренди Health & Fitness tech і про те, чому ця індустрія дуже багато важить для жінок і як вона вплине на їхній спосіб життя в майбутньому. А ще – чому роботодавці в цьому сегменті шукають в свою команду саме жінок.

Крім того, співзасновниця BetterMe розповість про важливість медитації та ментального здоров’я. Вікторія Рєпа вважає правильним приділяти увагу психологічному стану співробітників, тому в своїй лекції згадає про міжнародні компанії, які практикують «корпоративну турботу».

Варто зазначити, що бізнес-конференція MC@Work – міжнародний проект, створений у Великобританії в 2013 році, об’єднує найбільш талановитих, успішних і впливових представників різних індустрій.

Чекаємо на вас 30 листопада на 10:00 в Premier Palace Hotel на MC@Work!

Купити білети: https://kontramarka.ua/ru/mcwork-58376.html
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...