UA
RU

Стали відомі переможці премії «Еммі 2019»

Редагувати переклад
Найкращі серіали року за версією премії "Еммі". 
Фібі Уоллер-Брідж фото

Фібі Уоллер-Брідж

23 вересня в Лос-Анджелесі відбулася 71 церемонія «Еммі». Головна премія у світі телебачення нагородила найкращі серіали, найкращих акторів, актрис та сценаристів.

Читайте також: 100 найкращих серіалів XXI століття

За кількістю номінацій лідирувала «Гра престолів». У підсумку із 32 можливих нагород шоу забрало 12, оскільки в деяких категоріях було представлено двічі. Одна з головних номінацій – найкращий драматичний серіал – дісталася саме «Грі престолів», у якої цієї весни вийшов фінальний сезон проекту. 

Стали відомі переможці премії «Еммі 2019»-Фото 2

Актори та творці «Ігри престолів»

Одним із лідерів за кількістю номінацій був також гучний «Чорнобиль«, який виграв нагороду у категорії найкращий міні-серіал. 

Відзначили статуеткою британську сценаристку та актрису Фібі Уоллер-Брідж, творця серіалу «Дрянь» (Fleabag) про пошуки жінкою свого покликання, чоловіка серця і самої себе в галасливому мегаполісі.

На сцену Фібі піднімалася тричі: за статуеткою у категоріях найкраща комедійна роль, найкращий сценарій та найкращий комедійний серіал. Найкращим комедійним актором назвали Біллі Хейдера («Баррі»). 

Читайте також: 8 найочікуваніших серіалів осені

Біллі Портер фото

Біллі Портер

Статуетки в головних акторських номінаціях за гру в драматичних серіалах забрали Біллі Портер («Поза») та Джоді Комер «Вбиваючи Єву». Портер став першим в історії премії «Еммі» темношкірим чоловіком із нетрадиційною орієнтацією, якому вдалося виграти у цій номінації. 

Патрісія Аркетт («Притворство») стала найкращою акторкою другого плану в міні-серіалі, Мішель Вільямс («Фосс/Вердон») — найкращою актрисою міні-серіалу, Джаррел Джером («Коли вони нас побачать») — найкращим актором міні-серіалу. 

Повний список переможців можна переглянути по за посиланням

Джерело фото: gettyimages.com

Статті на тему