UA
RU

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»

Редагувати переклад

Канал «Україна» продовжує роботу над масштабним вокальним проектом «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Народні таланти вийдуть на велику сцену, де їх долі вирішуватимуть одразу 100 успішних артистів, серед яких GROSU, Артем Пивоваров, Анастасія Приходько, Арсен Мірзоян, Ганна Трінчер, Ivan NAVI, Наталка Карпа, Vlad Darwin, KISHE та LILU.

Популярний артист і саундпродюсер Артем Пивоваров зізнається – для нього доля у вокальному шоу Співають всі! – це можливість відкрити нові таланти, які мають всі шанси стати учасниками його проектів.

«Я дуже заінтригований і натхненний. Для мене це можливість розкрити нові грані свого продюсерського початку, оскільки я працюю не лише з топовими, а й з молодими артистами. Якщо пощастити і «зійдуться зірки», хто знає, можливо, я знайду артиста, з яким мені захочеться попрацювати над його першим матеріалом та альбомом після проекту. Як я вже неодноразово говорив у своїх інтерв'ю, ми з командою плануємо в майбутньому розширювати горизонти нашого продакшну і шукаємо таланти», – поділився Артем Пивоваров.

Не виключає творчих колаборацій з артистами та зірка українського шоу-бізнесу, співачка та актриса GROSU: «Мені було б дуже цікаво зайнятися продюсуванням і у мене є кілька проектів у голові. Це абсолютно протилежні мені проекти».

Але кожен учасник повинен не просто отримати шанс вийти на велику сцену, а й зачепити іменитих людей, а це зробити досить непросто, адже у кожного є свої погляди на творчість – і це найцікавіше!

«Насамперед я звертатиму увагу на те, як людина виконує пісню, чи відчуває та розуміє вона те, про що співає! – каже співачка, учасниця гіпершоу «МАСКА» Анастасія Приходько. – Так, я дуже сувора у цьому плані, пісня – це не просто три хвилини, шкірна пісня – це історія, і вставати просто так я не буду».

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 1

А від співачки LILU може стати тим самим «добрим поліцейським» для учасників. Артистка зізнається – їй складно не надати підтримки талановитим людям, а іноді вона навіть готова підтримати учасників за сміливість з'явитися перед великою «сотнею».

За останні кілька років співачка, блогер і актриса Ганна Трінчер неодноразово брала участь, і була у складі журі на різних вокальних конкурсах, особливо дитячих і підліткових. Тому насамперед буде розглядати людину, яка виходитиме на сцену, як артиста.

 

«Вона має бути мегахаризматичною, вміти прикувати до себе увагу, одягатись і рухатися так, щоб передати драматургію та настрій пісні. У наших учасників завдання непросте – включити до цієї емоції цілих 100 музичних експертів, передати закладень сенс, здивувати нас. Але артист стає живим саме тоді, коли весь зал і всі люди, які його слухають, максимально вникають і співпереживають разом із ним», – коментує артистка.

Читай також: Алісія Вікандер у лицарському хорорі

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 2

Відомий співак Ivan NAVI запевняє – не кожен артист здатний його зачепити, тому головне, на що він буде звертати увагу – харизма: «Вона може бути природною, але також її можна доопрацьовувати. Адже кожна людина від народження по-своєму харизматична – хтось більший, хтось менший. І на це впливають різноманітні фактори».

Для співака, продюсера та кліпмейкера KISHE не менш важливою є віддача артиста, його талант і чесність. А ось найскладнішим завданням артист вважає звернути переможця із кращих. Але справжнім професіоналам, які зібралися на проекті – все до снаги.

«Професіонал повинен добре розбиратися у вокалі, постановці голосу, образі, подачі матеріалу. Але, на мій погляд, такі шоу спрацьовує інший критерій – виконавець або чіпляє, або ні. Вже потім, коли учасник заспівав, ти розкладаєш все по полочках, але якщо тобі зачепило і тримає – треба голосувати!» – упевнена співачка Наталка Карпа.

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 3

І Арсен Мірзоян повністю згоден зі своєю зорковою колегаю: «Головне, щоб мурашки по тілу бігли! А якщо це відчую не тільки я, то відверто скажу: «Я хочу з тобою співати!».

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 4

Відомий співак, композитор і сонграйтер Vlad Darwin навіть дав кілька порад учасникам, які допоможуть досягти успіху: «Перша – спостерігайте за успішними та знаменитими артистами. А друга – на сцені забувайте про себе, заривайте своє, віддавайтеся музиці і насолоджуйтесь! Літайте! Великого, високого та гарного вам польоту!»

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 5

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та підспівували йому. Що гучніше звучить хор сотні, то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за победу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакове кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити найсильнішого, останнє слово буде за зірковим капитаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проекту отримує грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного проекту «Співають всі» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

 

Статті на тему