UA
RU

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад
У суботу, 21 серпня, о 21:00 телеканал Україна покаже прем'єрний випуск вокального шоу Співають всі! за всесвітньо відомим форматом All Together Now. У сотню зіркових суддів, капітаном якої є популярна співачка Наталія Могилевська, увійшли Павло Зібров, Тоня Матвієнко, Віктор Бронюк, Наталія Фаліон, Дмитро Каднай, Ауріка Ротару, Євген Хмара та Олена Геребенюк.

Капітан «сотні» зіркових експертів масштабного талант-шоу «Співають всі!», співачка Наталія Могилевська, впевнена – це шоу підкорити серця глядачів, адже в ньому зберуться кілька поколінь, яких об'єднає єдина мета – нова музика і відкриття талантів:

«У нас трапляються суперечки щодо всього: зовнішнього вигляду, кольору носків, зачіски, слів, які були сказані… Ми розуміємо, що всі музичні фестивалі були вигадані для обміну культурами, звичками, манерами, напрацьованими крутими досягненнями. І ось це відбувається тут, – поділилася співачка Наталія Могилевська. – Люди знайомляться та обмінюються енергією. Так і створюються колаборації. Сьогодні вже разів 5 почула: «Наталочко, а давай заспіваємо дуетом». Заради цього це, розумієте?

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 1

Насолоджується спілкуванням зі своїми зірочними колегами та соліст гурту KADNAY Дмитро Каднай. Артист зізнається – атмосфера шоу з першого дня підкорила його, адже тут є все: яскраві декорації, люди, за якими він стиг скучити за період карантину, та талантливі учасники.

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 2

Співачка Тоня Матвієнко, не роздумуючи, погодилася взяти участь у шоу Співають всі! А потім дізналася, що компанію їй складуть мама та чоловік.

«Ми три окремі артисти і навіть не відразу дізналися про те, що побачимося на проекті! Я, наприклад, до кінця не знала, що мати буде тут. Але раніше я їй показувала різні версії цього шоу і їй понравилось. Я з нею поділилася, що мені страшно оцінювати людей, і, мабуть, я так робити не буду. Мама ж сказала: Так робити некоректно і некрасиво. Краще тільки добре говорити і радіти», – поділилася співачка Тоня Матвієнко.

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 3

Народна артистка України Ауріка Ротару теж з великою цікавістю долучилася до зіркової «сотні». Співачка обіцяє допомагати і підтримувати таланти, які підкоряють її глибиною і душевністю виконання композицій. А ось Павло Зібров буде шукати великих талантів і навіть продумавши критерії, за якими оцінити кожного учасника.

Читай також: Новий музичний символ країни вибрано! На честь 30-річчя Незалежності України прозвучатиме нова концертна увертюра

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 4

«Даже не думайте, що я постійно натискатиму на кнопку! З чого б це? Ми все-таки представники старої школи, а це означає, що насамперед будемо шукати голос, талант, мелодійність, почуття ритму та харизму. Але всього цього може і не бути, головне – харизма, побачу юнака чи дівчину і просто не зможу не натиснути на кнопку – таке теж можливо», – розповівши народний артист України Павло Зібров.

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 5

Оперна співачка, солістка Київської опери Олена Геребенюк сподівається знайти на шоу Співають всі! артистів з добрими вокальними даними. Але зазначає – голоси можуть бути різними, тому оцінюватиме конкурсантів комплексно. А основними факторами будуть: харизма, професіоналізм, зовнішній вигляд та акторська майстерність.

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 6

А ось солістка ансамблю «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон зізнається – їй нелегко судити талановитих виконавців: «Моє завдання – не просто оцінити, а зробити це правильно. Щоб народився ще один харизматичний співак. А ще це справжній адреналін! Особливо для мене. Ви знаєте, так багато різних людей. І час від часу хочеться такій компанії просто відвести душу».

 

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 7

Солідарний із зірковою колегою та лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк. Музикант не вперше перебуває у суддівському кріслі і зізнається – це амплуа йому не до душі: «Чесно скажу, судити – це трошки не моє. Тим більше, коли йдеться про творчість – важко знайти критерії правильного оцінювання. Але мене рятує те, що тут ціла «сотня» експертів, тому від мого голосу мало що зміниться. Я ж намагатимусь бути розважливим і чесним».

Стали відомі імена всіх зіркових суддів шоу «Співають всі!»-Фото 8

Відомий піаніст і композитор Євген Хмара зазначив, що зіркова «сотня» експертів – це справжня команда професіоналів, кожен з яких має свій професійний погляд і суб'єктивну думку. Але все ж таки є одна річ, якою їх можуть підкорити учасники – енергія та музична віддача.

У кожному випуску до сотні експертів масштабного талант-шоу Співають всі! долучаться зіркові гості, імена яких стануть відомі зовсім скоро.

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та підспівували йому. Що гучніше звучить хор сотні, то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за победу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакове кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити найсильнішого, останнє слово буде за зірковим капитаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проекту отримує грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного проекту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем'єру граніозного шоу «Співають усі!» у суботу, 21 серпня, о 21 на телеканалі «Україна».

Статті на тему