UA
RU

Стали відомі імена зіркових детективів іншого сезону гіпершоу «МАСКА»

Редагувати переклад

Телеканал «Україна» продовжує розкривати подробиці іншого сезону найпопулярнішого та найзагадковішого у всьому світі шоу «МАСКА». Глядачі з нетерпінням чекають побачити не лише нових героїв, а й своїх улюбленців – суперзірок-детективів. Сьогодні стало відомо, що в іншому сезоні гіпершоу відгадувати зірок, які сховалися в дивовижних масках, будуть NK | Настя Каменських, Олег Винник, Оля Полякова та DZIDZIO.

Стали відомі імена зіркових детективів іншого сезону гіпершоу «МАСКА»-Фото 1

Разом з ними мільйони шанувальників першого сезону грандіозного шоу «МАСКА» намагалися розсекретити особини знаменитостей, які майстерно замаскувались у вражаючих костюмах. Протягом 12 тижнів в ефірі каналу «Україна» вони розгадували підказки учасників, зварилися та мирилися, сміялися та плакали, шутили та дивували глядачів своїми талантами. І скоро вони зустрінуться знову, аби разом зі всією Україною відгадувати зірок, що сховалися під фантастичними костюмами.

«Знаю, що шанувальники шоу «МАСКА» з нетерпінням чекали на повернення улюбленого проекту, і я рада оголосити глядачам про нашу зустріч у новому сезоні вже зовсім скоро, – каже українська суперстар NK | Настя Каменських. – Не дочекаюсь ефірів, аби поділитися враженнями із поклонниками від побачених яскравих костюмів та нових героїв. Гадаю, що цього разу нас намагатимуться заблукати ще більше. Тому змінюватиму стратегію та тактики, аби звертати увагу на ще більше деталей і підказок».

Стали відомі імена зіркових детективів іншого сезону гіпершоу «МАСКА»-Фото 2

Улюбленець мільйонів Олег Винник і сам побував під маскою в першому сезоні, тому не дуже знає, як непросто учасникам знаходитися в об'ємних, важких і спекотних костюмах. Та заради глядачів артисти готові до таких випробувань.

«З насолодою повертаюсь у загадкову містичну атмосферу гіпершоу «МАСКА» в очікуванні нових бомбастичних персонажів і голосів, несподіваних моментів, яскравих перевтілень. А головне – у передчутті емоцій, які отримуєш на знімальній площадці. Відчуваю, що це буде вражаючий сезон! Звичайно ж, найцікавіше, хто стане победителем, адже йому дістанеться найбільше – пройти дистанцію до кінця!» – зазначає Олег Винник.

Стали відомі імена зіркових детективів іншого сезону гіпершоу «МАСКА»-Фото 3

Мегапопулярний DZIDZIO – найемоційніший детектив проекту. Минулого разу йому вдалося відгадати кілька своїх колег, які ховалися під масками, а чи зможе він справитися із загадками нових героїв – побачимо скоро.

Читай також: Каміла Кабельо відповіла на чутки про заручини з Шоном Мендесом. 

«Я з нетерпінням чекав на повернення гіпершоу «МАСКА» і дуже радий знову стати зірковим детективом! - говорити DZIDZIO. – Знаю, як команда шоу вміє дивувати, тому у мене великі сподівання, що цей сезон буде ще яскравішим, ще неочікуванішим та ще складнішим, що означає – максимально цікавим для детективів та глядачів! Ми знову зберемося разом, щоб зіграти у цікаву гру!

Стали відомі імена зіркових детективів іншого сезону гіпершоу «МАСКА»-Фото 4

Не може дочекатися зустрічі з новими героями і співачка Оля Полякова. За її словами, «МАСКА» – це не просто шоу, це неймовірна атмосфера та захоплююча гра.

«І я не можу собі відмовити в задоволенні взяти участь у цьому красивому, масштабному, цікавому проекті, де я відчуваюсь щасливою і мені так добре! - переконує Оля Полякова. – Я отримала масу задоволення у першому сезоні і хочу отримувати його в іншому! Отримувати і ділитися зі глядачем! До зустрічі у «МАСЦІ»!

Нагадуванняємо, в другому сезоні грандіозного проекту «МАСКА» глядачі познайомлятися з двадцяткою абсолютно нових героїв. Одним із них став таємничий персонаж Скандал. Шанувальники шоу вже назвали безліч варіантів, хто із зірок може ховатися у цьому образі. Ведучим масштабного проекту залишиться Володимир Остапчук.

Статті на тему