UA
RU

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021

Редагувати переклад
23 вересня починається Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів
Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 1

До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю увійшло десять стрічок.  Українці вже в п'ятнадцятий раз приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть доля у виборі переможців. Традиційно Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів відкриває нові імена у кінематографі. Зокрема, режисерові фільму «Смерть від рукостискання» Гадсон Флінн на годину зйомок було лише 16 років. Це комедійна картина про його рідний Нью-Йорк в епоху пандемії Covid-19.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 2

Просякнуті гумором також стрічки «Грубі(Великобританія), «Синдром Арчібальда» (Франція) та «Месьє Кашемір»(Канада).

Драма «Надто пізно» та анімаційний фільм «Аврора» – це жіночий погляд на різні життєві періоди режиссерів із Франції та США відповідно.

До фільмів на серйозні злободенні теми можна віднести норвезький.Санчатний хор», який торкається проблеми біженців, досліджує співіснування їх із місцевими громадами та пропонує свіжий погляд на вирішення конфліктів, а також канадсько-афганська.Погана прикмета» – стрічка про жінку, яка змушена справлятися з суворими обставинами в Афганістані.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 3

Італійська драмаЗакрите для світла» повертає глядача у минуле, щоб зосередитись на одній події Другої світової війни в Італії, а британська драма «Крадійка» досліджує вплив цієї війни на наступні покоління.

Читай також: Листя жовте: 8 фільмів з осінньою атмосферою

Усі роботи-фіналісти Мангеттенського кінофестивалю короткометражних фільмів автоматично кваліфікуються для номінації на премію «Оскар». Так, одразу двоє фіналістів торішнього фестивалю – «Біле око» та «Подарунок» здобули номінацію на премію Американської кіноакадемії 2021.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 4

Цієї осені щорічний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів проходитиме у 24-й раз – і об'єднує 100 000 поціновувачів короткого метра на понад 400 локаціях 6 континентів. Стати членом міжнародного журі та взяти участь у виборі найкращих короткометражки та актора (-ки) року можуть усі охочі – достатньо заповнити бюлетень для голосування після сеансу. Переможці будуть оголошені 4 жовтня 2021 року на сайті www.manhattanshort.com. РРРССРРРРРРРСРРРРРРРРРРСРРРРРРСР в українських кінотеатрах з 23 вересня до 3 жовтняВідкриття відбудеться  22 жовтня о 19:00 у столичному кінотеатрі «Оскар(ТРЦ Gulliver). Фільми демонструються в українській озвучці.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 5

В Україні організатором Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів виступає компанія «Артхаус Трафік» за традиційної підтримки торгової марки Stella Artois.

Статті на тему