UA
  RU

  Допрем'єрний показ мюзиклу "У темному-темному лісі"

  Редагувати переклад

  У середу, 24 грудня, у кінотеатрі «Оскар» відбувся останній допрем'єрний показ сезону – новий мюзикл студії Disney «У темному темному лісі». Зіркові гості нагородили фільм схвальними відгуками. Партнерами події виступили журнал Marie Claire та Finlandia.

  Цього разу творці вирішили поєднати всі відомі казки в одну сюжетну лінію. Акторський склад запросили найзірковіший: ролі у фільмі виконали Джонні Депп, Анна Кендрік, Кріс Пайн, Емілі Блант, Меріл Стріп, Крістін Баранскі, Люсі Панч, Джеймс Корден та інші.

  Зла чаклунка із темного лісу наклала прокляття на пекаря та його дружину, позбавивши їх можливості стати батьками. Але ті не зневірилися, і все-таки зважилися попросити дитину у відьми, яка завжди має свою мету. Відьма не відмовила, але поставила перед подружжям умову: знайти рідкісні інгредієнти для необхідного еліксиру молодості. Пара відразу вирушає на пошуки, які перестають у дивовижну пригоду з несподіваними знайомствами.

  [metaslider id=2839]

  Вечірку з нагоди допрем'єрного показу відвідали співачка Антоніна Матвієнко, стиліст Данило Грачов, головний редактор Marie Claire Олена Дружініна, дизайнер Олександр Трофименко, телеведучий Микита Добринін, співачка Влада Яковлєва, CEO агенції Hoshva PR та Hoshva Digital Оксана Гошва, Анатолій академічного театру російської драми імені Лесі Українки Ганна Артеменко та багато інших.

  Статті на тему