Закрити
UA
Життя

#STAYATHOME: редакція Marie Claire (частина 1)

Поділись:

Редактори Marie Claire Україна розповідають, як проводять час на карантині. 

 

Алла Родигіна, заступник головного редактора Marie Claire Україна та редактор рубрики Мода

Алла Родигіна, заступник головного редактора Marie Claire Україна та редактор рубрики Мода

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Оскільки я спочатку розуміла, що це просто нова реальність, з якою потрібно змиритись, я не стала заламувати руки від туги. У перші ж дні розмістила на письмовому столі планнер, де щоранку детально записую свій розпорядок.

 

 

Я продовжую працювати віддалено, тому маси вільного часу у мене в карантині не з’явилося. Тому я навіть трохи заздрю ​​всім тим гіперактивним людям, які рапортують у Instagram про нові пройдені онлайн-курси, вивчену іноземну мову та стопку прочитаних книг.

 

 

Але на деякі заняття час все ж таки з’явився. Так, у мені відкрився якийсь портал «відчайдушної домогосподарки» – вже встигла винайти два рецепти пирогів, кексів, зварила перший у своєму житті борщ і навіть зліпила вареники. А ще завела собі рукописну книгу з рецептами – таку ж, як була у моєї бабусі і є у мами.

 

 

Також дізналася про дивовижний світ онлайн-тренувань. Тепер кожен мій день починається із сесії стретчингу на балконі і, здається, я ще ніколи не відчувала себе такою бадьорою. Ще практикую функціональні тренування у додатку Wispence, який дуже мене дисциплінує.

 

 

З квартири виходжу раз на тиждень, у суботу, щоб продезінфікувати поверхні у себе на поверсі і в ліфті і зробити планову закупівлю в супермаркеті.

 

 

posts-to-db-Фото 2

 

 

– Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

 

Я перечитала домашню міні-бібліотеку про моду та зробила важливі позначки на полях в автобіографії Грейс Коддінгтон та енциклопедії історії костюма. Також перечитала всі твори Сергія Довлатова, які вже не перший рік чекали свого часу на книжковій полиці. На черзі – три томи Чехова, до яких я збиралася повернутися ще мало не зі шкільних часів, та малі збори творів Гоголя, які я вже замовила на Yakaboo.ua.

 

 

 

До речі, я свідомо відмовилася від так званої бізнес-літератури, книг з психології та інших історій, що розвивають. Просто я сприйняла карантин як можливість видихнути і побути наодинці з собою. Я теж стаю “кращою версією себе”, але не через гонку “скільки лекцій я прослухаю за 24 години”, а через пошук душевної рівноваги. Хоча, дещо я все-таки слухаю – лекції у додатку «Радіо Arzamas» та аудіокниги з історії та мистецтва в Букмекер.

 

 

– Який фільм/серіал порадите подивитися?

 

 

Я нарешті подивилася фільми зі своїх листів очікування і «Портна» з Кейт Уінслетт – поки що мій фаворит і топ рекомендацій. А ще я навіть почала дивитись серіали, хоча це взагалі не мій вид дозвілля. Більшу частину з них я, як і передбачалося, покинула на середині, але новий хіт Netflix «Неортодоксальна» додивилася до кінця і всім тепер його дуже раджу. 

 

 

 

 

– Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

  1. Zivert «Credo»

  2. Cream Soda & ХЛІБ «Плачу на техно»

  3. Іван Дорн & Роман Bestseller «Ренесанс»

  4. Fishbach “Mortel”

  5. Lizzo «Juice»

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

Прислухатись до себе. І якщо вам хочеться просто лежати на дивані, а не проходити онлайн-курси – не докоряти собі за це.

 

– Що зробите, коли карантин закінчиться? 

 

 

Вийду з дому і просто піду куди очі дивляться – обожнюю піші прогулянки і це те, чого мені справді гостро зараз не вистачає. Точно зайду на Рейтарську, вип’ю кави в «Каштані», приміряю і напевно куплю жакет лимонного кольору Katimo, з’їм сирники у «Косатці», обов’язково зустріч по дорозі старих знайомих, яких можна буде обійняти. Здається, також пішки я могла б дійти і до своїх батьків, які живуть за 700 км від Києва. Але все ж таки, експериментувати не стану і дочекаюся відновлення транспортного сполучення між містами, щоб негайно поїхати до них і розчинитися на кілька днів у дачному колориті. Ну а потім, коли ще й почнуть літати літаки, я першим же рейсом помчу до Ізраїлю – до своєї сім’ї та друзів. А звідти – в улюблені Краків чи Неаполь, у гордій самоті, оскільки мені зараз так цікаво та затишно із самою собою, що цей досвід треба обов’язково зберегти.

 

    

Галя Оболенська, арт-директор

Галя Оболенська, арт-директор

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Ось уже місяць я усвідомлено дотримуюсь правил карантину.  З першого дня роботи було зрозуміло, що чіткий графік необхідний. Усі, хто має дітей на карантині, знають, що в першу чергу потрібно організувати графік дитини — інакше ніяк. План «дитячих» справ,  відео-конференцій та віддаленого навчання  налаштовувався  майже тиждень. Підсумком, на моєму робочому столі два списки справ: один мій, інший – дочки, а також улюблений аромат.

 

 

Щоранку починається з годинного спортивного заняття.  Я знайшла для себе ідеальний варіант: спільне тренування з дочкою, яке захоплене художньою гімнастикою. Я ж паралельно роблю свої вправи з елементами стретчингу та йоги – це відволікає, заряджає, надає позитивного настрою на весь день.

 

 

Так склалося, що з приходом на роботу в Marie Claire, я не мав часу на зупинку. Проекти, дедлайни, терміни все горить.  І це вже давно звичний темп. Зараз потік вхідних справ менший лише на перший погляд. Зупинитись, подивитися на ситуацію з боку    У перші дні карантину це дало можливість сфокусуватися на найважливіших завданнях і цілях. У моєму випадку карантин – час для перезаряджання. При цьому щодня редакція проводить наради у  телеграм-чаті  та складає план роботи на тиждень над marieclaire.ua.   

posts-to-db-Фото 6

 

 

– Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині? 

 

 

Зізнаюся, що проводжу перед екраном комп’ютера багато часу і тому усвідомлено у свій вільний час волію провести з сім’єю, займаючись спільними справами. Але я маю список улюблених фільмів про моду. Іноді я просто переглядаю уривки для натхнення та настрою.  «Записки про одяг та міста»,  “Коко до Шанель”, Маккуїн,  “Ми, Марджела”, «Секрети Лагерфельда».

 

 

 

 

– Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

 

Відкрила для себе сайт tractor.cc. Там багато корисної інформації для тих, хто сидить удома. Люблю читати книжки у жанрі мемуарів — правдивих історій із життя. Наразі захоплена книгою, написаною Патрісією Гуччі, «В ім’я Гуччі. Мемуари доньки».

 

 

 

 

Мрію встигнути прочитати Марі-Домінік Лельєр «Chanel & Co. Подруги Коко, Coco Chanel. Легенда і життя», Жюстін Пікарді.

 

 

– Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

 

Схиляюся перед усіма людьми, хто за непростих часів продовжує займатися своєю справою, незважаючи ні на що і вміє адаптуватися під нові умови. Laura Marti випустила нову пісню Врятуйте моє життя.  Сьогодні цей трек у мене на повторі.

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

 

На карантині багато хто почав захоплюватися кулінарією, і я теж не виняток. Мета поставлена ​​амбітна — спекти паски.

 

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

Люблю проводити вільні хвилини, виконуючи творчі роботи з малювання з дочкою.  І звичайно, я мрію про  моменті, коли ситуація навколо почне стабілізуватися і насамперед,  я поїду до моря, а в ідеальній картині – захоплю з собою рідних і близьких мені людей, з якими зараз спілкуємося лише онлайн.

 

 

Наталія Маліч, редактор відділу «Краса та здоров'я»

Наталія Маліч, редактор відділу «Краса та здоров’я»

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Для мене будинок — місце для емоційного перезавантаження та діалогів із собою. Але самоізоляція внесла свої корективи і зараз мені все складніше залишатися в одному приміщенні з величезною кількістю роботи, нових завдань і знаходити сили для всіх «карантинних» планів. Але є й добрі новини: я закохалася у домашні тренування. Йога у додатку Вниз собака допомагає розслабити спину та шию. На каналі POPSUGAR Фітнес шукаю заняття під настрій. Коли хочеться підбадьоритися — вибираю кардіо не довше 30-ти хвилин, якщо потребую «детокси» від поганих думок. 45 хвилин баррі допомагають забути про все у світі. 

 

Зовсім дивним чином мені вдалося вибудувати правильні відносини з їжею і знайти комфортний графік харчування. У цьому мені допомагає програма Simple Fasting, – У ньому я відстежую інтервали між прийомами їжі. Крім того, в моєму меню зараз більше простих та якісних продуктів, а також дуже багато води. Похід за продуктами щотижня дуже дисциплінує. Свої звички тримаю під контролем за допомогою програми Звичка.

 

Додаю у своє життя ще більше б’юті-ритуалів. Ми всі зараз потребуємо підтримки та уваги, а догляд за собою — найприємніший і найкорисніший спосіб з усіх мені відомих. Звичайному милу віддаю перевагу ароматному і красивому — Miller Harris із запахами ірису та шкіри. Частіше запалюю улюблену свічку L’occitane, що пахне вербеною. Найулюбленішим нововведенням стали масаж тіла сухою щіткою, обов’язкове використання сироватки для брів та масажної олії для тіла. Результат перевершує всі мої очікування!

Від макіяжу не відмовляюся, для мене це як особливий вид медитації. Але зараз він зведений до п’ятихвилинного мінімуму — наголошую на брові олівцем, наношу хайлайтери (чим більше, тим краще) і улюблений блиск чи помаду під настрій. Щоп’ятниці, звичайно ж, червону!

 

 

 

 

У пафрюмерному гардеробі у мене зараз також повний мінімалізм. Весь час хочеться пахнути ромашками Mémoire d’une Odeur, Gucci та чистотою Everyone, Calvin Klein. Подумки подорожую завдяки програмам Travel Channel і обов’язково знаходжу час щоб послухати лекції улюблених експертів на Історія шкіри.

 

posts-to-db-Фото 10

 

 

– Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині? 

 

 

Завдяки сервісу oll.tv я нарешті дісталася до «Мої думки тихі» і всім раджу. Подивилася тричі і з нетерпінням чекаю на онлайн вручення премії Золота Дзига, яка відбудеться 3-го травня. До речі, раджу подивитись усіх номінантів цього року. Наприклад, “Додому” Нарімана Алієва із Сейтаблаєвим у головній ролі. З серіалів –  «Спіймати Кайдаша», “Вбиваючи Єву”, “Як уникнути покарання за вбивство”.

 

 

– Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

Тільки-но закінчила «Дикий гормон. Дивовижне медичне відкриття про те, як наш організм набирає зайву вагу, чому ми в цьому не винні і що допоможе приборкати свій апетит» Джейсона Фана і дуже раджу прочитати її всім, хто цікавиться темою здорового харчування та схуднення. 

 

Зараз “Серотонін” мого улюбленого Мішеля Уельбека. Він досить специфічний хлопець, депресивний, але з прекрасним почуттям гумору.

 

Своєї черги чекають дві книги, які мені пощастило «змовити» на Yakaboo.ua «Поправки», Джонатана Франзена та “Лінкольн у Бардо”, Джорджа Сондерса. Але на Bookmate або Mybook їх також можна знайти. 

 

А якщо ж у вас дуже багато вільного часу, тоді майже тисяча сторінок захоплюючого роману «4 3 2 1» Пола Остера точно для вас. 

 

 

– Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

 

Останній альбом The Weekend, After Hours.

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

 

Почати робити щось нове та незвичне — це чудова зарядка для мозку, якому, навіть незважаючи на велику кількість роботи та рутинних домашніх справ, не вистачає активності. Почніть вивчати іноземну мову, навіть десяти слів на день буде достатньо. Виберіть книгу, яка зовсім не вписується у ваше коло інтересів. Спробуйте нові види вправ. Але благаю, не застрягайте у безкінечному перегляді серіалів! 

 

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

Якщо у вас, як і в мене, немає можливості побачитися з рідними, порадуйте їх чимось приємним. Це може бути доставка свіжих квітів з Arka Flower Shop  та смачної паски до свята з «Хлібного».

 

 

– Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

 

 

Позбутися непотрібних речей, перебрати гардероб і все-таки зробити генеральне прибирання. Хочеться звільнити якнайбільше місця для чогось нового. Обов’язково знайти свій кулінарний талант і приготувати щось за рецептом мого коханого бьюті- та фуд-блогера Олени Сагун. Закінчити курси Modern Art & Ideas та Science of Exercise на Coursera

 

 

Катерина Ільїна, випускаючий редактор

Катерина Ільїна, випускаючий редактор

 

 

– Як ви проводите час у самоізоляції?

 

 

Тимчасова самоізоляція внесла вагомі корективи у наше життя. Але важливо повторювати собі, що це вимушені заходи, вживати їх і ставитись відповідально. Цей час можна провести з рідними та приділити їм більше уваги. Тому я вирішила приїхати до батьків та пожити з ними. У приватному будинку є відчуття, що ти далеко від суєти. Ти починаєш цінувати прості людські радості – пограти з собакою, посидіти на лавці, ні про що не думаючи. Мій головний дзен саме у цьому!

 

posts-to-db-Фото 13

 

— Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині? 

 

 

Мені хотілося чогось легкого та по-справжньому смішного, тому я із задоволенням подивилася комедійний серіал «Куколка». Він про дівчачу дружбу, казуси і, звичайно, girl power. Також серіал підкуповує запрошеними зірками світової величини — Марго Робі та Макколей Калкін у дуже нетипові для себе амплуа.

 

 

Також рекомендую до перегляду британським ситком «Грішники»  – Ви оціните колючий гумор головних героїв.  Міні-серіал, який залишив по собі дуже сильне враження.  «Неортодоксальна» — автобіографічна історія молодої дівчини, яка втекла з ортодоксальної громади, від деяких моментів просто мурашки по шкірі.

 

 

— Яку книгу варто прочитати на карантині?

 

Книжка, яка читається на одному подиху. «Елегантність їжачка», Мюріель Барбері.

 

 

— Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

 

У мене на повторі плейлист із серіалу «Фанатик», він на всі часи. Меланхолійно підспівую Sinead O’Connor. Не повторюйте цього будинку.

 

 

– Як краще провести час із сім’єю?

 

 

Розмовляти, ділитися один з одним своїми почуттями та планами. У будь-якому випадку це найважливіше. Можна готувати разом, дивитись документальні фільми. Непристойно часто на нашій кухні стали з’являтися млинці з мільйоном різних начинок. Why not? З власного досвіду можу сказати, що зробити невеликий город біля будинку зі всілякою зеленню – чудова командна робота. Make it organic!

 

 

— Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

 

 

Я вже закінчила міні-курс «Міябі». Ця система поєднує масаж обличчя, вправи для шиї і постави, що особливо актуально для офісних працівників. Мені сподобалися елементи, які потрібно виконувати вранці – лімфодренажні стрибки та легкий масаж обличчя проти набряклості. Намагаюся розпочинати свій день саме з нього. Своєї черги чекає курс від Setters «Колеги».

 

 

– Як краще провести час із собою?

 

Найчастіше роблю маски для обличчя. Чи варто згадувати, що я пишу цей пункт із маскою на обличчі. А ось вся декоративна косметика сумує без уваги, і це не дивно.  Мій максимум – це укладання брів гелем та бальзам для губ.

posts-to-db-Фото 15

Маска для обличчя Morning Mask Water Power, Payot