UA
RU

Стефані Майєр порадує шанувальників «Сутінкової саги» новою книгою

Редагувати переклад
Сімейство Калленів повертається! 
Стефані Майєр порадує шанувальників «Сутінкової саги» новою книгою-Фото 1

stepheniemeyer.com

На сайті Стефані Майєр, автора саги «Сутінки» про вампірів, минулого тижня з'явився лічильник, який відраховує час до 5 травня І ось цей день настав! Письменниця заявила, що на шанувальників Еварда Каллена та Белли Свон чекає п'ята книга — Midnight Sun. 

Я сподіваюся, що це оголошення не здається невчасним; я дійсно думала про відстрочку релізу доти, доки світ не стане колишнім. Однак, 1) хто знає, коли це буде? і 2) ви, хлопці, чекали досить довго. Насправді, набагато довше, ніж достатньо,

- Написала в листі Майєр. 

Читайте також: КНИГА МІСЯЦЯ: «КЛУБ НЕВИПРАВНИХ ОПТИМІСТІВ» ЖАН-МІШЕЛЯ ГЕНАСІЇ

Стефані Майєр порадує шанувальників «Сутінкової саги» новою книгою-Фото 2

Через 12 років після виходу останньої книги «Світанок», світ побачить приквел історії про вампіра і звичайну дівчину. Роман з'явиться у продажу вже 4 серпня. Стефані сподівається, що її книга допоможе відволіктися від коронавірусу та кризи. 

У Midnight Sun історія буде розказана від імені Едварда Каллена, і автор вважає, що розповідь вампіра буде більш змістовною, ніж розповідь головної героїні Белли. Цікаво, що у 2008 році копія рукопису Майєр просочилася до Мережі. Це так засмутило письменницю, що вона відмовилася публікувати роман. На щастя для фанатів, Стефані передумала.

Статті на тему