UA
RU

«Стиль»: лікувально-терапевтична прем'єра від Wellboy

Редагувати переклад

21 жовтня 2022 року популярний артист Wellboy представив пісню під назваю «Стиль» та кліп на неї.

У новій роботі складно не помітити трансформацію співака. Зміни у команді та війна вплинули на стиль артиста: від музики до зовнішності. Антон постає більше дорослим, мужнім та романтичним.

«Стиль»: лікувально-терапевтична прем'єра від Wellboy-Фото 1

Зйомки кліпу відбувалися у Києві за пару днів до масованих обстрілів росіянами столиці. У відео можна побачити локації, що постраждали 10 жовтня, а саме: пішохідний скляний міст, парк ім. Т.Шевченка та головний, найстаріший червоні корпус КНУ.

Україна переживає зараз трагічні подія.Так історично склалося, на жаль, що свобода кожному поколінню українців давалася і дається дорогою ціною. Ми пам'ятаємо та шануємо всіх, хто пережили драматичні часи в історії нашої держави. Сьогодні головна мета кожного з нас – це вистояти як фізично, так і емоційно, для перемоги над ворогом. Цією роботою мі хочемо підтримати українців і нагадати, що життя триває. Мабуть, чи НЕ кожний у ці дні перебуває у виснаженому емоційному стані та задається питанням: «Веселитись нема чим, суму сто причин. від них нам відпочить? Невідомо.” Але, попри щоденні новини, від яких стискається серце, такий речіяк кохання, прості побутові позитивні емоції та підтримка один одного Поперше на часі. це те, що нас врятує, ну і безумовно ЗСУ, за що їм низький уклін! Пісня «Стиль» звичайно це НЕ ліки, але нам хотілося, hoch трохи підтримати кожного. Тримайте у тонусі ментальне здоров'я, один одного та допомагайте нашій країні хто чим може, бо у кожного свій фронт. І саме так, ми обов'язково скоро переможемо,

- -зазначив Wellboy.

Режисером роботи виступив Ілля Міхайлусь, саундпродюсером Сергій Ранів. Продюсер проєкту Wellboy - Євген Тріплов. тес зазначити, що весь цей час від написання перших акордів і рим до виходу релізу артист і його команда знаходяться в Києвітому можна впевнено сказати - продукт made in Україна на всі 100%.

Читайте також:«Музичний прогноз». Про сучасну та якісну українську музыку.

З 21 жовтня 2022 року «Стиль» на всіх цифрових платформах. сингл увійде у майбутній альбом, над яким зараз працює Антон Вельбой.

Нагадаємо, у липні Wellboy, випустив пісню-маніфест «Ворогів на ножі»« присвячену незламності українського народу.

Статті на тему