UA
RU

Стильно та святково: 5 ідей для декорування новорічного столу

Новорічний декор: тонкощі та пустощі.

Новий рік – по праву вважається найголовнішим святом для багатьох із нас. Символ оновлення та підбиття підсумків, символ радості та об'єднання з найближчими людьми. Ми прагнемо, щоб наш святковий стіл був не просто набором смачних страв, а й головним атрибутом чарівної новорічної ночі.  

Із запахом хвої

Стильно та святково: 5 ідей для декорування новорічного столу-Фото 1

Хвойні мотиви обов'язкові. Причому для композицій краще брати сосну, ніж ялинку. При такому виборі ваш новорічний букет протримається в рази довше. Відмінний варіант - декоративні туї в акуратних горщиках. Їх можна прикрасити на свій смак і отримати міні-ялинки на святковому столі.

Читайте також: НОВОРІЧНИЙ ПЕРЕПОЛУХ: ЯК КРАСИВО УКРАСИТИ СВЯТОВИЙ СТІЛ

Пряні нотки

Стильно та святково: 5 ідей для декорування новорічного столу-Фото 2
 
Додайте імбирні пряники та часточки сушеного апельсина – у звичну композицію із хвойних гілочок та свічок. Це чудове рішення для тих, до кого на свято заглянути маленькі гості. Як показує практика, діткам дуже подобається, що декор не лише гарний, а й їстівний. Їх же, до речі, можна залучити до приготування цих пряників - це стане завзято розвагою і прекрасним приводом зробити щось спільно.

Іменні шишки

Стильно та святково: 5 ідей для декорування новорічного столу-Фото 3

Шишка, до якої прикріплено ім'я гостя, буде оригінальним вказівником місця за столом для кожного запрошеного, якщо ви очікуєте на велику компанію. Емоційних переваг тут також маса - по-перше, збираючи шишки в сусідньому парку або лісі, ви відірветесь від комп'ютера і зможете відчути, що зима справжня, а свято стрімко наближається. Це заняття може бути своєрідною медитацією серед передноворічного вихору завдань. А по-друге, гості часто забирають ці шишки, як сувеніри, і ще довго згадують про організоване вами свято.

Фрукти-ягоди

Стильно та святково: 5 ідей для декорування новорічного столу-Фото 4

Композиції з мандарин та калини – яскраві акценти для лаконічного накриття столу. Лайфхак – це чи не єдиний спосіб зберегти мандарини у цілісному стані до ранку 1 січня. Беріть на замітку!

Читайте також: 5 ПОМИЛОК У ДИЗАЙНІ ІНТЕР'ЄРА, ЯКІ НЕ КОЛИШЕ

Пляшковий настрій

Стильно та святково: 5 ідей для декорування новорічного столу-Фото 5

Пляшки з напоями — поле для вашої фантазії: придбані в магазині або зроблені своїми руками одяг легко перетворять їх на Санта Клауса, Сніговика або будь-якої міфічної істоти, яка близька і дорога вашій компанії. Якщо спантеличитися заздалегідь, то можна підготувати макет етикетки, наприклад, з фото гостей та побажаннями, і наклеїти її на ту, яку спочатку пропонує виробник.

Порожні пляшки теж не можна залишати без уваги - якщо вставити в них пару соснових гілочок, вийде маленьке чаклунство. Також не забуваємо про прилади - гілочка вічнозеленої рослини, яким прикрашені серветки або набір з ножа та вилки, створить правильний настрій святкової вечері.

Цінуйте моменти, святкуйте лише у колі улюблених людей та обов'язково прикрашайте світ навколо себе!

Статті на тему