UA
RU

Стратегічний крок: принц Чарльз вирішив помиритися з принцом Гаррі і подякував йому за благодійність

Редагувати переклад
Цікаво, принц Чарльз вирішив помиритися з Гаррі просто так чи то був стратегічний хід?

Стратегічний крок: принц Чарльз вирішив помиритися з принцом Гаррі і подякував йому за благодійність.

Королівська сім'я завжди дає теми для роздумів як світової пресі, а й простим людям. Сьогодні, 4 січня, принц Чарльз представив есе, написане для американського журналу Newsweek, в якому розписав докладну стратегію з охорони навколишнього середовища, а також описав екологічну катастрофу, що насувається. Він поділився особистим досвідом, в якому розповів про очевидні екологічні проблеми в Єгипті, Барбадосі та Йорданії, з якими зустрівся останнім часом у цих країнах.

Але не так громадськість звернула увагу на його тези в есесі, як на те, що воно було опубліковане в американському виданні, чого не робилося вже близько 10 років. Можливо, таким чином, принц Чарльз вирішив “достукатися” до свого молодшого сина Гаррі та помиритися з ним після кількох місяців мовчання. Нагадаємо, що саме спадкоємець на престол поставив під сумнів колір шкіри майбутніх дітей Меган і Гаррі, і це сприйнялося як расизм, певною мірою, тому Гаррі припинив спілкування з батьком.

У своєму есе принц Чарльз згадав про Всесвітній фонд дикої природи свого батька принца Філліпа і повідомив, що його діти Вільям та Гаррі також не байдужі до проблем екології:

60 років тому мій батько зміг порахувати шкоду, яку людство завдає планеті і допомогло створити Всесвітній фонд дикої природи. Я неодноразово порушував теми екологічної катастрофи і зараз говоритиму про це. Як батько, я хочу подякувати своїм синам, які усвідомили цю загрозу. Нещодавно принц Вільям заснував престижну екологічну премію Earthshot, щоб мотивувати публічних особистостей до змін і допомогти відновити планету. А мій молодший син Гаррі завжди пристрасно підкреслював вплив зміни клімату, саме тому він вклав свою благодійну діяльність щодо Африки.

– написав принц Чарльз.

Читайте також: Неможливо забути: Єлизавета II згадала принца Пилипа у різдвяному мовленні 

Стратегічний крок: принц Чарльз вирішив помиритися з принцом Гаррі і подякував йому за благодійність.

Чи справді принц Чарльз вирішив налагодити стосунки з молодшим сином і знову возз'єднати сім'ю, або це був маркетинговий хід, щоб збільшити відданість виборців перед сходженням на трон. 

Статті на тему