UA
RU

Сцени з містером Бігом вирізали з серій “І просто так”. 

Редагувати переклад

Здається, "скасування" Кріса Нота приймає новий обіг. 

Сподіваємося, що шанувальники коханого та єдиного навіки чоловіка Керрі Бредшоу встигли попрощатися зі своїм ідолом, адже після смерті містера Біга в серіалі у перших серіях більше милуватися їм не представиться можливості.  

Сцени з містером Бігом вирізали з серій “І просто так” -Фото 1

Так, у прем'єрному випуску продовження шоу "Секс у великому місті" Керрі Бредшоу назавжди попрощалася зі своїм коханим - містером Бігом після того, як чоловік не зміг пережити фатальний серцевий напад. І незважаючи на те, що Нот мав з'явитися у фінальному епізоді шоу у флешбеках, продюсери серіалу вирішили відмовитись від цього рішення. 

HBO Max видалили з фінальної версії шоу сцену, яку було знято в Парижі. Новина про "скасування" Кріса Нота з'явилася через три тижні, як проти актора було висунуто численні звинувачення в сексуальному насильстві. Крім того, що Нота грамотно видалили із серіалу “І просто так”, актор також втратив контракт зі своїм талант-агентством та ролі у шоу CBS "Врівняльник". 

Відомо, що за задумом сценаристів у фінальному епізоді шоу, який з'явиться 3 лютого, Керрі Бредшоу мала відправитися до Парижа, щоб розвіяти порох коханого над Сеною. У цей момент на мосту перед героїнею Сари Джессіки Паркер мав з'явитися чоловік. 

Сцени з містером Бігом вирізали з серій “І просто так” -Фото 2

Віддані шанувальники серіалу пам'ятають, що Міст Мистецтв пов'язаний у коханих із сентиментальними спогадами. Саме там містер Біг нарешті сказав Керрі, що вона - "та сама" і єдина в 6 сезоні "Сексу у великому місті". 

Читай також: Чудовисько із зеленими очима: Чому Кім Кардаш'ян відписалася від Майлі Сайрус 

Креативна команда серіалу І просто так вирішила, що короткі сцени, зняті в Парижі з Крісом Нотом, не несуть практично ніякого сюжетного навантаження, а тому від них можна з легкістю відмовитися. Більше того, фінальний епізод має з'явитися набагато пізніше, як стало відомо про можливі вчинки Нота, тому продюсери вирішили не травмувати ще раз публіку. 

Нагадуємо, що 16 грудня видання The Hollywood Reporter, опублікувала інформацію, що 67-річного актора звинувачують у сексуальному насильстві дві жінки. Випадки сталися у 2004 та 2015 роках. 

Сцени з містером Бігом вирізали з серій “І просто так” -Фото 3

Нот поспішив відповісти на звинувачення, заявивши: “Звинувачення, висунуті проти мене особистостями, яких я зустрів роки, навіть десятиліття тому, категорично неправдиві. Цим історіям могло бути 30 років або 30 днів, але для мене ні завжди означає ні. Я ніколи не перетинав цю межу. Ці зустрічі відбувалися за взаємною згодою. Важко не ставити під сумнів період, коли вони з'явилися. Я не знаю, чому звинувачення були висунуті саме зараз, але я точно знаю, що не ґвалтував цих жінок”. 

Декілька годин потому актриса Зої Лістер-Джонс заявила про власні спостереження, зазначивши, що Кріс Нот постійно поводився сексуально неприйнятно зі знайомою жінкою-промоутером, і що на знімальному майданчику "Закону і порядку" він був п'яний. 

 

Статті на тему