UA
RU

Супермодель Ельзу Хоск звинувачують у поширенні дитячої порнографії 

Редагувати переклад
Не всім припали до смаку зворушливі фото дівчини та її 7-місячної доньки. 
Супермодель Ельзу Хоск звинувачують у поширенні дитячої порнографії - Фото 1

Ельзу Хоск розкритикували за недоречні фото з особистого архіву, які виставила дівчина в інстаграм. Так, знімки з її малюком — 7-місячною Туулікою, на яких і мама, і дочка позують абсолютно оголеними, користувачі знайшли “образливими”. Дехто навіть прирівняв їх до “поширення дитячої порнографії”. 

Колишня модель Victoria's Secret 32-річна Ельза Хоск написала відповідь у сториз в інстаграм на критику фотографій, які вона виставила у себе в обліковому записі. Один із передплатників моделі зізнався, що він відзначив посаду як “неприйнятний контент”, сподіваючись захистити Тууліккі. 

«Вау. Не знала, що розмістити фото з моєю голою дитиною – дитяча порнографія. Це природна річ”, - почала Ельза. 

Дівчина також зазначила, що щодня мами по всьому світу публікують знімки своїх оголених дітей, і ніхто не соромить їх за це. Модель пояснила, що робити так чи ні — особиста справа кожного. Ельза не пощадила і тих, хто згадав у коментарях педофілів, та розповів, що вони можуть робити з такими знімками. 

«Якщо якась хвора людина вважає, що це порнографія, то тоді це проблема її, а не моя. Я відмовляюся жити відповідно до уявлень наляканих чи хворих людей. Я не живу у такому страху”.

Читай також: Новий погляд на червоний: Фірмовий колір Bally у новому сезоні

Супермодель Ельзу Хоск звинувачують у поширенні дитячої порнографії - Фото 2

Elsa Hosk Poses Nude with 7-Month-Old Daughter Tuulikki
https://www.instagram.com/p/CTzxbX1pWZw/

Модель назвала контакт оголеної шкіри з дитиною прекрасною, і тим, чим вона найбільше любить займатися через те, який сильний зв'язок подібні речі створюють. Ельза також сказала, що те, що вона виросла закордоном, дозволило їй більше цінувати свою наготу. 

«Коли я росла у Швеції, то була оголеною весь час. Вдома, на пляжах, на публіці… Це було природно для нас, адже нас не вчили, що наші тіла треба ховати у страху за те, що незнайомці можуть подумати. Вважаю, що такий досвід створив дуже здорові стосунки з наготою та моїм власним тілом. Я ніколи не почувалася дивно, коли ходила оголеною”. 

Супермодель Ельзу Хоск звинувачують у поширенні дитячої порнографії - Фото 3

Elsa Hosk Poses Nude with 7-Month-Old Daughter Tuulikki
https://www.instagram.com/p/CTzxbX1pWZw/

У коментарях Ельза відзначила свого бойфренда Тома Делі за те, що він зробив знімки такого чудового моменту. 

Якщо ви вважаєте, що це порно, то нехай вам буде соромно, а не мені. Я поважаю вибір кожного. Тільки вам вирішувати, що робити з вашим тілом, або які фото розміщувати. Не турбуйтесь за безпеку моєї дитини. Вона там, де їй належить бути. Буквально – оголена і в моїх руках. 

Нагадуємо, що Ельза Хоск та її хлопець привітали народження малюка 1 лютого 2021 року. 

 

Статті на тему