UA
RU

Світлана Тарабарова з сином та донькою стала амбасадором проекту дяки «Малюнок Герою»

Редагувати переклад

Відома українська співачка TARABAROVA разом зі своїми дітьми Іваном та Марією долучилися до загальнонаціонального проекту дяки “Малюнок Герою”, започаткованого благодійним фондом “Ціль” за підтримки Укрпошти.

В рамках проекту кожен маленький українець тепер може виразити свою вдячність сучасним героям - бійцям ЗСУ, військовим лікарям або рятувальникам ДСНС, надіславши свій малюнок у будь-якому відділенні Укрпошти. Всі дитячі малюнки зі словами підтримки та надії на мирні життя будуть передані військовослужбовцям у гарячі точки.

Світлана Тарабарова з сином та донькою стала амбасадором проекту дяки «Малюнок Герою»-Фото 1

Нещодавно Світлана Тарабарова разом із всією батьківщиною повернулася до свого будинку. Через бойові дії, що проходили поблизу, вона була змушена в перші дні війни евакуюватися до безпечнішого місця на заході України. Там співачка протягом трьох місяців дала багато концертів для военнослужбовців. 

Повернувшись додому виконавиця прийняла запрошення організаторів проекту “Малюнок Герою” та разом із чоловіком допомогла дітям створити малюнок, на якому маленькі Іван та Марія зобразили такий омріяний сюжет мирної України – рідний дім з українським прапором на крыші, яскравим сонцем та мирним небом. Малюнок дітей Світлани Тарабарової вже можна подивитись на сторінці проекту Instagram

Сказати "дякую" можна, намалювавши малюнок. Українські захисники, особливо військові, з великою ніжністю ставляться до листів та малюнків, які українські діти передають через волонтерів на фронт. Написане дитячою рукою “дякую” та “повертайтеся живими”, підіймає моральний дух та дає сили. Моя місія в проекті — зробити все можливе, щоб залучити якомога більше малюнків дітей зі всієї України, щоб передати їх хлопцям на передову,

– розповідає Світлана.

На своїй сторінці Instagram співачка закликала всіх своїх підписників брати участь у проекті, долучати дітей, допомагати їм малювати та підтримувати наших захисників. Згодом Світлана візьме участь у передачі малюнків безпосередньо військовослужбовцям ЗСУ. 

Також Світлана зняла відео процесу створення малюнку, а саундтреком до нього виступила нова пісня "Перемога".

“Ми дуже раді, що до проекту дяки сучасним героям доєдналася Світлана Тарабарова зі своїми діточками”, – прокоментував Юліан Побурко, директор благодійного фонду “Ціль”, організатор проекту “Малюнок Герою”. – Ми давно слідкуємо за її творчістю та пам'ятаємо як змінився репертуар Світлані ще на самому початку війни у ​​2014 році, які мотивуючі військові пісні вона писала та співала, як їздила на передову та біля військових частин з концертами. Бачимо, що і зараз підтримує військових. А ще Світлана уособлює образ гарної, турботливої ​​та лагідної мами. Упевнений, що такий її імідж та популярність допоможе нам у досягненні цілей проекту, а наші захисники отримають так необхідні їм малюнки зі словами дяки”.

Світлана Тарабарова з сином та донькою стала амбасадором проекту дяки «Малюнок Герою»-Фото 2

Організатори проекту поставили за мету зібрати 500 000 малюнків для підтримки наших героїв на всіх фронтах. Творчі доробки маленьких українців будуть направлені у військові частини, лікарні та підрозділи, подаровані особовому складу та стануть прикрасою його розташувань. 

Читайте також:  Співачка alyona alyona вийшла на Марш Матерів у Чехії 

З усіх надісланих робіт представники фонду “Ціль” рандомно оберуть 500 малюнків та перетворять їх у NFT, кошти з продажу яких на аукціоні будуть направлені на реалізацію проекту Дитячий садок майбутнього. Дитина-автор малюнку, що буде проданий за найвищою ціною, отримає подарунок – Apple IPad Air з Apple Pencil для малювання.

Національним медіапартнером проекту виступає всеукраїнська мережа міських сайтів CitySites.

Для участі у проекті необхідно створити малюнок, написати слова вдячності українським героям та в період до 17 липня надіслати їх через будь-яке відділення Укрпошти за адресою: вулиця Хрещатик, 22, Київ, 01001. На листі треба вказати кому саме - військовослужбовцю, лікарю чи рятувальнику ДСНС.

Детальні умови участі викладені на сайті проекту Рисунок Герою!

За матеріалами пресслужби – Агенції PR Batteries.

 

Статті на тему