UA
RU

Вільна вакансія: Ходять чутки, що королева Єлизавета II визначилася зі спадкоємцем трону 

Редагувати переклад
І це зовсім не її старший син – принц Чарльз. 

Принц Вільям готується стати королем, і взяти на себе обов'язки своєї бабусі — нинішньої королеви Великобританії. 

Хоча молодший брат 38-річного герцога Кембриджського, принц Гаррі, наполягав на тому, що його старший брат просто «не може покинути» королівську сім'ю, нові відомості та події показують, що принц Вільям у жодному разі не збирається цього робити. 

Фактично, бачачи, як принц Гаррі прощається зі своїм старим життям, а заодно і з кровними родичами, принц Вільям лише сильніше усвідомив, якою є його мета на цьому світі. Події минулого року переконали старшого сина Чарльза та Діани, що лише відданість традиціям та впевненість у життєвій позиції можуть утримати Корону на плаву. 

“Я думаю, що він чудово розуміє, яка доля йому уготована, і він готовий прийняти всі її складнощі повною мірою. Він позує разом зі своєю бабусею королевою Єлизаветою II, і це багато про що говорить”, — розповіла королівський біограф Пенні Джуніор в інтерв'ю виданню The Sun. 

Під час березневого інтерв'ю з Опро Уінфрі принц Гаррі наполягав на тому, що його брат просто не має можливості піти тим самим шляхом, що прийняв і він сам. Втім, ймовірність того, чи є у герцога Кембриджського подібне бажання, ми можемо розглядати лише з погляду Гаррі. Вільям жодного разу не давав зрозуміти поданим, що його хоч скільки-небудь не влаштовує той спосіб життя, який був йому з народження. 

Вільна вакансія: Ходять чутки, що королева Єлизавета II визначилася зі спадкоємцем трону - Фото 1

Читай також: 31 травня — 6 червня: Куди піти, та що подивитись

І незважаючи на те, що герцог Сассекський наполягав на тому, що і його батько, і старший брат є заручниками ситуації, вірити на слово людині, яка вже неодноразово доводила, що сама не розуміє, де знаходиться межа між правдою та вигадкою, не можна. 

Тим часом, поки принц Гаррі продовжує давати одне скандальне інтерв'ю за іншим, королівські експерти впевнені, що час монархії у Великій Британії добігає кінця. 

«Я гадаю, що це кінець гри. Не впевнена, скільки ще цей інститут житиме», — розповіла жінка Хіларі Мантел в інтерв'ю для  Телеграфний. Автор не впевнена, що королева матиме можливість передати кермо влади країною своєму старшому онуку.  

"Я думаю, що це остання велика ера", - пояснила інсайдер в інтерв'ю, натякаючи на те, що у герцога Кембриджського, який є другим у списку престолонаслідування, не буде можливості присвятити все своє життя коронному служінню. 

 

Статті на тему