UA
RU

Тейлор Свіфт вп'яте отримує титул автора самого продаваного альбому 

Редагувати переклад
Фольклор стає номером один. 
Тейлор Свіфт вп'яте отримує титул автора самого продаваного альбому -Фото 1

За даними MRC дані (джерело інформації про продаж музики в чартах Рекламний щит), перший збірник-сюрприз співачки та автора текстів Тейлор Свіфт у 2020 році став найбільш продаваним альбомом року в США. 

Збірки Тейлор Свіфт вже п'ять разів ставали найбільш продаваними альбомами року. Раніше вона увійшла в історію з такими збірками як безстрашний 2009, 1989 2014, Репутація у 2017, Коханець у 2019 роках. 

Фольклор побив безліч рекордів з моменту його випуску у липні. Він став найбільш продаваним альбомом 2020 року у вересні, провівши шість тижнів поспіль на вершині чарту Рекламний щит 200, і залишається єдиним альбомом року, проданим тиражем понад мільйон копій. (Тейлор Свіфт також досягла подібного масштабу у 2019 році разом зі збіркою Коханець). 

Тейлор Свіфт вп'яте отримує титул автора самого продаваного альбому -Фото 2

У вересні Тейлор Свіфт обійшла Уітні Х'юстон за кількістю сукупних тижнів, проведених на вершині хіт-параду, посівши перше місце серед жінок у чарті Billboard 200, побивши рекорд 33-річної давності.  

Другий несподіваний альбом Свіфт за 2020 рік вийшов у грудні та швидко очолив Рекламний щит 200. Незважаючи на падіння інтересу до нього в останні тижні року, Evermore також потрапив у топ-10 найбільш продаваних альбомів 2020 року. Цього тижня у потоковому режимі вийшло розкішне видання альбому із двома бонусними піснями: «It's час до Go» та «правий де ви Ліве Me».  

 

Статті на тему