UA
  RU

  Телеканал «Дом» — розважально-інформаційний канал для всієї батьківщини

  Редагувати переклад
  Ефірне мовлення та редакционна політика телеканалу направлені на тимчасово окуповані території України, але завдяки інноваційному та творчому підходу до формування сітки жителі будь-яких громад, які бажають знати правду без "кривих зеркал" олігархічних або проросійських медіа, мають реальну можливість дивитися контент через плеєр на сайті kanaldom.tv, а також на платформах MEGOGO, OLL.TV, OmegaTV, youtv та Sweet.tv.  

  Телеканал «Дім» - розважально-інформаційний канал для всієї батьківщини-Фото 1


  «Дом» — це не лише ефірне мовлення, але й діджитал-платформи, де аудиторія може не тільки переглядати новини та програми, а й коментувати та розповсюджувати улюблені матеріали.  

  Програми та шоу каналу щомісяця дивляться на сотні тисяч людей. Він є у всіх популярних у світі соціальних мережах. Варто зауважити, що лише в YouTube за останні 11 місяців кількість переглядів сягнула понад 41,2 млн. Пропонуємо вам ближче ознайомитися з пропозиціями телеканалу «Дом».


  Свій день радимо зустрічати з кулінаром Чабою Бакошем та провідними Костянтином Войтенком, Костянтином Октябрським, Анастасією Касіловою та Ганною Кузіною у шоу «Ранок Дому», до студії якого щодня запрошують зірок українського шоубізнесу, спорту та науки. Підсумкові новини щодня о 19:30 та відразу після них інформаційно-аналітичний проект «Україна насправді» дивляться на YouTube по всій Україні та у світі, зокрема в РФ, Білорусі, Казахстані, Німеччині, США, Польщі та інших країнах.

  Завдяки співпраці та генеральному медіапартнерству з Федерацією боксу України канал «Дом» показує спорт найвищого рівня, транслюючи чемпіонати світу та Європи. У телепрограмі також можна знайти найкращі українські та іноземні повнометражні фільми серіаЧи. Крім того, є освітня дитяча анімація, а також великий вибір документальних фільмів.

  З 20 грудня в ефір вийде очікувана прем'єра — скетчком власного виробництва «Фіма» — і це тільки «перша ластівка». Наступного року на глядачів телеканалу «Дом» чекає низка прем'єр серіалів та різних шоу. На новорічні дні канал подарує аудиторії можливість відчути атмосферу справжнього свята з живими концертами найпопулярніших українських виконавців.


  Читайте також: На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуалі

  Телеканал «Дом» надає інформаційну підтримку національним та міжнародним проектам, соціальним ініціативам та спортивним федераціям. Так, наприклад, лише у 2021 році телеканал «Дом» став інформаційним медіапартнером понад 70 таких заходів.

  Таким чином, в ефірі можна знайти останні новини зі світу українського спорту, поспостерігати за перебігом масштабних форумів та фестивалів, а також дізнатися, як допомогти нужденним сім'ям з тимчасово окупованих територій через проекти партнерських благодійних фондів.   Вмикайся!

  Статті на тему