Edit page title Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу
Edit meta description Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу

Редагувати переклад
31 грудня канал «Україна» запрошує глядачів на масштабне святкове шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», аби в компанії улюблених артистів зустріти 2021 рік весело, яскраво та незабутньо.

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу-Фото 1

2020-й став для всіх нас роком випробувань та обмежень. Ми нудьгували за веселощами, гучними концертами, атмосферою легкості та драйву. Тож улюблений канал мільйонів українців влаштовує неймовірне грандіозне свято, в якому візьмуть участь найпопулярніші українські артисти.

Найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки та неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають зі звездами в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань.

«На грандіозній сцені шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» прозвучатиме тридцять п'ять пісень у виконанні топових українських зірок, а номери будуть вражати глядачів своєю масштабністю та оригінальністю. У новорічний вечір на каналі «Україна» запалюватиме кращі з кращих, серед них – NK | Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK та DZIDZIO», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Читай також: Знаменитості, що побороли розлади харчової поведінки

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу-Фото 2

Популярний співак Олег Винник не лише подарує глядачам свої головні хіти, а й приготує неймовірний сюрприз.

«Звичайно, що новорічну ніч неможливо уявити без хітів, тому свято я даруватиму людям улюблені ними композиції. Окрім своїх авторських треків виконаю легендарну пісню багатьох поколінь. Головне – настрій і емоція», – зазначає Олег Винник.

Імена ведучих стануть для українців справжньою несподіванкою, їх творці шоу відкриють пізніше. Включення проходитимуть з двох локацій: безпосередньо з Михайлівської площі – поруч із головною ялинкою країни та із зони караоке.

«Крейзі-караоке – це зона гумору та різноманітних розваг. Співаки, телеведучі, актори, спортсмени не тільки будуть співати та куражитись, але й будуть змагатися між собою у остроумних конкурсах. Ми зробимо все, щоб подарувати глядачам незабутнє шоу та найтепліші, найяскравіші емоції свята», –зазначає Анатолій Сябро. 

Для кожного артиста команда проекту готує унікальний номер або конкурс. Зйомки стартують на початку грудня, а побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть увечері 31 грудня.

Статті на тему